موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
فضای قسمت امضا هم خیلی زیاد شده الان باید کلی صفه سفید ک قسمت امضا هست رو حرکت بدیم
(07-02-2016، 10:32 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین بر چسبا مشکل دارن باز نمیشن

اون قسمت  چیز مهمی نیست
قشنگه تبریک Shy.gif فقط نام کاربریمون پر رنگ بود ب نظرم قشنگ تر بود Shy.gif
با گوشی چجور میان؟یساعته دارم تایپ میکنم ارسال نمیشه.کوچیکه.ارسالهای جدید کجاست؟پیام خصوصیم نمیتونم انتخاب کنم گریه
(07-02-2016، 10:52 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با گوشی چجور میان؟یساعته دارم تایپ میکنم ارسال نمیشه.کوچیکه.ارسالهای جدید کجاست؟پیام خصوصیم نمیتونم انتخاب کنم گریه

باید رو چرخ دنده ک گوشه سمت راست هستش کیلیک کنی بعدش پیام رسان Confused
من کیم
اینجا کجاست؟
یه دقه رفتم فیلم دیدم خونه رو خراب کردین
سایت روگوشیم نصفه میاد
سخته
میدونم ولی نمیتونم انتخابش کنم.پاسخم نمیتونم بدم باید رو پاسخجدید بزنم.اخرین ارسال ها کجاست؟
(07-02-2016، 10:52 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اینا رو ما قبل تست کردیم هیچ مشکلی ندارن روی چرخ دنده سبز رنگ کلیک کن بالای صفحه سمت راست تمام صفحات هستش - ارسال های جدید مثل قبل صفحه اول اخر انجمن
(07-02-2016، 11:00 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونم ولی نمیتونم انتخابش کنم.پاسخم نمیتونم بدم باید رو پاسخجدید بزنم.اخرین ارسال ها کجاست؟

از مرورگر موزیلا یا کروم استفاده نمایید
آخرين ارسالها به روش قبل ديگه نيست
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20