موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(09-02-2016، 06:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:45 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:
این مکان نامعلوم کجای سایت هست که بعضیا اونجان؟ Confused

Biggrin.gifنمیدونم

همونی هست ک چنددقیقه پیش شما اونجا بودی Biggrin.gif
همون نیست ک بیشترین ارسال موضوع رو نشون میده؟

چند دقیقه پیش هم شما اونجا بودید Biggrin.gif  Biggrin.gif

فکرکنم تولیست انلاین بعضی از جاها تعریف نشده

اره پس همون لیست ارسال موضوع هست
اره فکر کنم
تبریک، زیبا شده. اگه تشکر مستقیم انجام میشد بهتر بود.

احتمالاً مشکلاتی مثل لود نشدن کامل صفحه با حذف کوکی ها درست میشه.
اگه از کروم استفاده میکنید به تنظیمات برید. روی Content setting و سپس All Cookies and site data کلیک کنید.
اسم سایتو سرچ کنید، کوکی رو حذف کنید و  Done رو بزنید.
(09-02-2016، 11:50 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعداد اعتبارات اعضای ویزه به نصف کاهش داده شد قبلا بهشون گفته بودم حق ندارن اعتبارات را فقط به یه نفر بدن

الان دقیقا چند تاس اعتباراشون والا خیلی کار خوبی کردی Biggrin.gif دستای پشت پرده هی میخوان اعتبارشون زیاد باشه به بقیه بدن که اونام جبران کنن اینا الکی اعتبار بگیرن برن بالا با پول Confused .
اون نگهبانارم از جلو در برداشتی خوب شد Angel.gif .اینه که بچه ها میگن نوشته ها محوه برای من یه بار اتفاق افتاد رفرش کنیم درست میشه . بعد رتبه های کاربری چجوری قرار ه بشه ؟ تبلیغات چند جا هست چقدر قراره بزاری سرعت کم نمیکنه؟
با گوشی چون ب کل صفحه انجمن رو نمیبندیم میزنیم home ؛تو انجمن آنلاین نشون میدیم مگه اینکه وای فای آف باشه.مث کامپیوتر و لپ تاب نیست!
(09-02-2016، 07:49 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با گوشی چون ب کل صفحه انجمن رو نمیبندیم میزنیم home ؛تو انجمن آنلاین نشون میدیم مگه اینکه وای فای آف باشه.مث کامپیوتر و لپ تاب نیست!

فک کنم چه باگوشی چه بالب تاب خروج بزنی افلاین میشی وگرنه تا یک ربع انلاین هستی.
(09-02-2016، 07:51 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 07:49 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم چه باگوشی چه بالب تاب خروج بزنی افلاین میشی وگرنه تا یک ربع انلاین هستی.

نه من با گوشی home  میزدم قبلا افلاین نمیشدم ولی اخرین ورودمو اون تایمی ک home زدم ثبت میشد
لطفا فقط در مورد قالب صحبت کنین نه سایر بحث ها
ادمین من میخام اعتبار بدم +۲ ندارم 
از +۱ شروع میشه
(09-02-2016، 08:56 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من میخام اعتبار بدم +۲ ندارم 
از +۱ شروع میشه

به زودی مثل قبل میشن
نمیشه قالب قبلیو بزارین??این واقعا بد شده.هیچی سر جاش نیس.ن میشه پیام خصوصی رو درست ارسال کرد ن چیزای دیگه 
با گوشی شدیدا کار باهاش سخته
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20