موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
یکی از دوستانم بمن پیام داده:
قالب جدید سایت از روزی که فعال شده، هر صفحه رو باید گاهی چند بار رفرش کنم تا نوشته هاش بیاد، مشکل همه هست یا من باید چیزی رو تنظیم کنم

اگه تنظیمی هست بگن بهشون بگم
(09-02-2016، 03:17 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستانم بمن پیام داده:
قالب جدید سایت از روزی که فعال شده، هر صفحه رو باید گاهی چند بار رفرش کنم تا نوشته هاش بیاد، مشکل همه هست یا من باید چیزی رو تنظیم کنم

اگه تنظیمی هست بگن بهشون بگم

برای من مشکل نداره اما در حال بررسی هستیم
جناب ادمین یه سوال:
این مکان نامعلوم کجای سایت هست که بعضیا اونجان؟ Confused
جناب ادمین شکلکا به مشکل خورن همشونو نشون نمیده
(09-02-2016، 06:35 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین شکلکا به مشکل خورن همشونو نشون نمیده

شکلک ها در اپلود سنتر اپلود شدن در حال رفع مشکل ثبت نام اپلود سنتر هستیم اونجا رفع بشه شکلک ها خودکار درست میشن
(09-02-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:

Biggrin.gifنمیدونم
(09-02-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:

این سوال رو جواب بدین
یه بار خصوصی از ادمین پرسیدم نگفت کجاست
(09-02-2016، 06:45 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:

Biggrin.gifنمیدونم

همونی هست ک چنددقیقه پیش شما اونجا بودی Biggrin.gif
همون نیست ک بیشترین ارسال موضوع رو نشون میده؟
(09-02-2016، 06:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:45 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:

Biggrin.gifنمیدونم

چند دقیقه پیش هم شما اونجا بودید Biggrin.gif Biggrin.gif

فکرکنم تولیست انلاین بعضی از جاها تعریف نشده
(09-02-2016، 06:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 06:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ادمین یه سوال:

Biggrin.gifنمیدونم

چند دقیقه پیش هم شما اونجا بودید Biggrin.gif  Biggrin.gif

فکرکنم تولیست انلاین بعضی از جاها تعریف نشده

اره پس همون لیست ارسال موضوع هست
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20