موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
ادمین دمت گرم خیلی شیکه،ممنون به خاطر زحماتتون
(07-02-2016، 11:24 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دمت گرم خیلی شیکه،ممنون به خاطر زحماتتون

فدات
احتمالا به زودی درجات کاربری جدید و رنگ های کاربری جدید رو عوض میکنیم شاید رنگ اعضای ویژه خاکستری یا نارنجی شد دیگه ببینم چی میشه
(07-02-2016، 11:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 11:19 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیتونیم رنگ سایت به دلخواه خودمون عوض کنیم

قالب که خیلی رنگارنگه دیگه این امکان لازم نبود واسه همین اضافه نکردیم

چون خیلی رنگارنگه فک میکنم جعبه مدادرنگیه
بالاسبز وسط نارنجی و خاکستری
رنگاش ست نیست
خواستم واسه خودم ویرایش کنم
بیخیال
ادمین کاربرای فعال رنگش خوشجل تر ازبقیه باشه Biggrin.gif
بنظر من ی فوق ویژه باشه ب رنگ نارنجی همین خط کادر بالا و پایین پست چون من ازولم گفته بودم نارنجی دوست دارم و البته تک باشه
وای چقد قشنگ شده خیلی زیباست چقدم شیک سرعتشم خوب شده دستت درد نکنه ادمین
راستی چرا اعداد نام کاربری فارسی هستن Wink.gif
Sad.gif تا من اف شدم تغيير دکوراسیون دادين Shy.gif مبارک
Confused محض رضای خدا یه شکلکم اضافه نشده خیلی ممنون واقعا
بعد عرض شود که فضاش با مرور گر کروم خیلی کم هم برای پست خوندن هم برای پست نوشتن نمیدونم درشتر نشون میده اينطوره یا نسخه موبایلی فرق میکنه باید اون حالتی که گفته شد  بالا به تنظيمات پی سی بزنم که خوب شه  که فعلا انجام  ندادم .الان با پی سی اومدم فضاش فوق العاده زیاده Dodgy.gif
یه چیز باحال  Blush.gif تو پرفايل خودتون و دیگران رو عکس دایره ای  تاچ بزنی یا با موس بیای روش  مربعی میشه رو محیط بیرون بزنی دوباره دایره میشه  Biggrin.gif تا اکتشاف بعدی اودافظ
بنظر من اگه رو لینک صفحه اصلی یا آرشیو کلیک میکردیم همه بخشای انجمن نشون میداد بهتر بود چون اینجوری اول باید صفه اصلی کلیک کرد و بعد بخش مورد نظر دیگه رو از دکمه های بالاش انتخاب کرد و قسمت ارشیو هم با اینکه کل مطالب نشون میده ولی بصورت لینک آبی خط دار ک زیبا نیست و کلیک کردم از قسمت ارشیو موضوع رو باز نکرد Angry.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20