موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(07-02-2016، 10:04 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرين ارسالها گفتين كه كه در پايين صفحه گذاشته شده كه البته در بازه زماني كوتاهي كه قالب جديد فعال بود متوجه ان نشدم البته قالب قديمي هم كه الان با آن كار ميكنيم تغييراتي كرده كه در ظاهر ان چند تايي را متوجه شدم ، ولي هنگام إرسال موضوع نوشته ها به زبان انگليسي است كه البته قبلا فارسي بود ، بازم از زحماتي كه ميكشيد بسيار ممنون

الان قالب جدید برای همه کاربران فعال شده یعنی شما باز با قالب قدیمی کار میکنین ؟
ادمین امار انجمنو بیار بالای انجمن Shy.gif
(07-02-2016، 10:08 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین امار انجمنو بیار بالای انجمن Shy.gif

نظم قالب بهم میخوره - تازه الان موضعات اسلایدی شده دیگه از بالا تا پایین انجمن کوتاه شده و راحت میتونید آخرین موضوعات رو ببینید
(07-02-2016، 10:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 10:04 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرين ارسالها گفتين كه كه در پايين صفحه گذاشته شده كه البته در بازه زماني كوتاهي كه قالب جديد فعال بود متوجه ان نشدم البته قالب قديمي هم كه الان با آن كار ميكنيم تغييراتي كرده كه در ظاهر ان چند تايي را متوجه شدم ، ولي هنگام إرسال موضوع نوشته ها به زبان انگليسي است كه البته قبلا فارسي بود ، بازم از زحماتي كه ميكشيد بسيار ممنون

الان قالب جدید برای همه کاربران فعال شده یعنی شما باز با قالب قدیمی کار میکنین ؟

همين الان در رفرش قالب جديد رو ديدم البته باز هم اخرين ارسالها و اخرين ارسالهاي امروز را پيدا نميكنم
(07-02-2016، 10:07 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 10:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 09:58 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر بدتر هم داریم؟!

من یک نظر دارم.

چی؟

به انتخاب سی کاربر فعال یک کاربر بدتر در هر هفته انتخاب کنیم و بعد 4 بار بدتر شدن محروم بشه از یک روز تا اخراج و هر دفعه یک پله صعود کنه.
مثلا دفعه ی اول کاربر a یک روز و در دفعه ی دوم يك هفته تا ....
همچین چیزی جایی ندیدم !! و همچین چیزی نداریم ممنون از نظرتون
برای ست شدن با قالب جدید پیشنهاد میکنم یه بار دیگه عکس پروفایل هاتون رو آپلود کنید
قالب جدید خیلی شیک و باکلاس و پیشرفته س
ممنون ادمین عزیز از همه دوستانیم ک همکاری کردن ممنونم
خسته نباشید
(07-02-2016، 10:12 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 10:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همين الان در رفرش قالب جديد رو ديدم البته باز هم اخرين ارسالها و اخرين ارسالهاي امروز را پيدا نميكنم

برو اخره صفحه تهش امار انجمن رو میبینی. Sleepy.gif
دم همگی گرم گل کاشتین واقعا Heart.gif Heart.gif
نظرم عالى بود ادمين جان
در ضمن مرورگر موبايل تست شده توسط برنامه نويس رو بگين؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20