موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان هنگ کرد دیگه به 8282 اس ندید وگرنه فردا ازتون شارژ کم میکنه از من گفتن بود نزن برادر من نزن خواهر من  Tongue.gif Biggrin.gif  سلام بر پویا  Biggrin.gif Biggrin.gif
عاقا چقدر کلاس داره ویژه شدناااااا  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif
دمین ما عضو های ویزه تو را بسیار دوست میداریم
(08-12-2014، 07:56 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنگ کرد دیگه به 8282 اس ندید وگرنه فردا ازتون شارژ کم میکنه از من گفتن بود نزن برادر من نزن خواهر من  Tongue.gif Biggrin.gif  سلام بر پویا  Biggrin.gif Biggrin.gif

نمیزنیممممممم بابا اینقد حرص نخووووووووووووووووووووررررررر Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gifووووویییییییییی
ظاهرا دیگه شارژ گرفتن از مسابقات خیلی سخت شده ، زود تموم میشه !
سلام
من که ایرانولو سه طلاقه کردم
عمرا دیگه تو مسابقاتش شرکت کنم
(08-12-2014، 07:58 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم شما رو دوست داریم لیلا خانم 
(08-12-2014، 07:56 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش اینقدر حرص نخور کسی نمیزنه Biggrin.gif
(08-12-2014، 07:58 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue.gif ما هم اعضای ویژه رو دوست میداریم و بوسشون میکنیم از دور Biggrin.gif Rolleyes.gif Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif