موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایرانسل داره جوانان ما را نابود و معتاد میکنه بریم تظاهرات کنیم  Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif
(11-12-2014، 01:07 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل داره جوانان ما را نابود و معتاد میکنه بریم تظاهرات کنیم  Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif

بریم دادا.....نه ایری......نه ریتی.......فقط همراه ببیتی Biggrin.gif Biggrin.gif
خوب دوستان...طبق وعده ای که داده بودم و گفتم روز جمعه قرعه کشی میزارم به وعدم عمل کردم...برید و توی قرعه کشی شرکت کنین Wink.gif Biggrin.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های
از مسابقه پیشبینی ۲۰۳۰۶۰ چجوری باید شارژ گرفت
من دیشب بارسارو زدم گف اگه درس بگی شاژ میگیری بارسا برد امرو ک اصا حرفی از شارژ مارژ نزد!!!
(11-12-2014، 01:22 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های
من دیشب بارسارو زدم گف اگه درس بگی شاژ میگیری بارسا برد امرو ک اصا حرفی از شارژ مارژ نزد!!!
به منم نداده کسایی که قبلا گرفتن بیان بگن چجور گرفتن
(11-12-2014، 11:51 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي بي راه گم كردي چرا اومدي؟ كلاس نداري؟  Biggrin.gif  نبينم ديگه بيا يا  Biggrin.gif  اومدنت عجيبه  Biggrin.gif   Heart.gif

آره کلاس نداشتم Biggrin.gif
(11-12-2014، 01:07 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهات موافقم مجی!!!
(11-12-2014، 01:26 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2014، 01:22 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های

منم نگرفتم....مثله اینکه سرویس پیامش خاموشه پیام دادم.تایید نمیزنه.وقتی ام دریافت نشه کدتکراری میده....
(11-12-2014، 01:26 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های
من دیروز سر بازی یوونتوس که مساوی شد گرفتم خودش همین حدودا بود که بهم اس داد گفت تبریک اینا برنده شدی ت 1000 بفرست کد بگیر منم فرستادم مثل آدم داد
شاید تعداد زیاد بوده برا دیشب یا میپیچونه یا باید صبر کنید تا خودش بهتون اس بده  Wink.gif Angel.gif
جالبه تعرفه اینترنت ایرانسل هم گرون شد !