موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-12-2014، 07:58 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 07:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 07:52 PM)ali1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین بچه ها ویژه رو خبر کن

برا همشون قبلا پیامک ارسال شده واسه چی خبر کنم

خبر کن بیان دور هم باشیم
Biggrin.gif

Biggrin.gif بیشترشون هستن بعضیاشون به نت دسترسی ندارن Undecided.gif مجی برو چای بیار مهمون داریم Biggrin.gif
بی بی .آرام ای پاکسرشت Biggrin.gif
(07-12-2014، 07:56 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود،
دوستان این شارژ ها محدود بودن،
انتظار نداشته باشین نصیبتون بشه :|
مگه شانس داشته باشید!!
6،7 هزار نفر میریزن رو 3 هزار تا شارژ اونوقت چطور میخوایین به همه برسه :|
خواهشمندم این کدهای 3 هزاری رو تو پیج فیسبوک یا گروه لاین و واتساپ و اینا نذارین که انجمن خودمون بتونن لااقل 1 دونه بگیرن!!!
ممنون.
کاملا با حرف شما موافقم .
من به دوستم گفتم هنوز براش نیامده اصلا شاید سرکاریم
(07-12-2014، 08:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی دیگه تموم شده بهمون نمیرسه...وااای منم مثله بی بی ریختم بهم Undecided.gif

باید منتظر باشیم دفعه دیگه ساعت 11 شب دوباره فعال شد
اعصابم خورده ج نمیده... Angry.gif
(07-12-2014، 07:56 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود،
دوستان این شارژ ها محدود بودن،
انتظار نداشته باشین نصیبتون بشه :|
مگه شانس داشته باشید!!
6،7 هزار نفر میریزن رو 3 هزار تا شارژ اونوقت چطور میخوایین به همه برسه :|
خواهشمندم این کدهای 3 هزاری رو تو پیج فیسبوک یا گروه لاین و واتساپ و اینا نذارین که انجمن خودمون بتونن لااقل 1 دونه بگیرن!!!
ممنون.

نه این سه تا محدود نبودن...مگه پیامشو نخوندی؟؟؟؟نوشته تا نیمه شب 16 آذر...چرا اینجوری میشه این دو هفته 8282....سابقه نداشت...
ساعت 7 شد یکی تست کنه ببینه شارژ میده یا نه؟ 
(07-12-2014، 08:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 08:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی دیگه تموم شده بهمون نمیرسه...وااای منم مثله بی بی ریختم بهم Undecided.gif

باید منتظر باشیم دفعه دیگه ساعت 11 شب دوباره فعال شد

اها...بس خوبه
حالم اومد سر جاش ادمین Biggrin.gif
(07-12-2014، 08:00 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به دوستم گفتم هنوز براش نیامده اصلا شاید سرکاریم

Undecided.gif شما فکر کنم کاربر جدیدی ؟
Biggrin.gif 7 ماهی میشه داریم از این رایگانا استفاده میکنیم تو این ماه ها وضیت خرابه