موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-12-2014، 02:09 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا من عضو ویژه بودم چرا دیگه نیستم؟؟؟؟؟ خدایی خندم گرفته آخه من به زحمت ویژه شدم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif درست میشه Wink.gif
(10-12-2014، 02:10 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-12-2014، 02:09 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا من عضو ویژه بودم چرا دیگه نیستم؟؟؟؟؟ خدایی خندم گرفته آخه من به زحمت ویژه شدم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif درست میشه Wink.gif

مررررسی Wink.gif
(10-12-2014، 02:02 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارسا 1
تساوی 2
پی اس جی 3
203060
همراه اول
بچه هر کی میخواد این شرکت کنه من دیروز درست حدس زدم الان بهم اس داد همراه اول شارژمو داد مثل ایرانسل نیس که بپیچونه  Biggrin.gif Wink.gif
کسایی که اعتبار میخوان
زنگ بالارو بزنن
سیلام...چی شده... Biggrin.gif چراخونه درش بازه..چرامن ایقدرتنهام Biggrin.gif خوبه ازمن کمی سالمه Biggrin.gif
بازی دیشب یونتوس برد عایا؟
اصلا لازم نیست بهم اعتباربدید یا سپاس رو بزنید اصلا
(10-12-2014، 02:07 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-12-2014، 01:59 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به خاطر مشکل دیشب و کم شدن اعتباراتون پاک شدن اکانت بعضی از کاربرا مجبور شدم بک اپ پری شب رو باز گردانی کنم یعنی هر کسی از 17 اذر ساعت 12 شب به بعد تا امروز همین ساعت 11 و نیم چیزی گذاشته پاک شده اعتبارات و همه چیز ثبت نام ها همیطور - ولی اکانت کاربران برگشته و میتونن وارد بشن همچنین اعتبار کسانی که کم شده بود هم برگشته Heart.gif

سلام

درسته جناب ادمین عزیز اکانت خود من هم از دیشب حذف شده بود .اعتبارات دوستانی که کم شده بود هم به خاطر حذف اکانت کاربرانی بوده که بهشون اعتبار داده بودن.
به هر حال خوشحالم که مشکل اکانت کاربران و سایت درست شده.

موفق باشید
سلام آقای عبدالهی خوب شد گفتید اکانتتون پاک شده پس نتیجه میگیریم 5 تا اعتباری هم ازم کم شده به خاطر شما بوده نه 0212 خدارو شکر میکنم زیر منت اون نیستم
مجتبی
تو که دیشب203060رو شرکت کردی
اگه دوباره شرکت کنی درست پیشبینی کنی دوباره فردا شارژ میده؟
آخه تو پیامش نوشته حداکثر یک بار میتونید از این مسابقه شارژ 1000تومنی بگیرید
سلام دوستان خوبید انشااالا
،اره حداکثر ی بار زده کسایی ک دیروز درست و شارجو گرفتن لغوش کنن
(10-12-2014، 02:16 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی
تو که دیشب203060رو شرکت کردی
اگه دوباره شرکت کنی درست پیشبینی کنی دوباره فردا شارژ میده؟
آخه تو پیامش نوشته حداکثر یک بار میتونید از این مسابقه شارژ 1000تومنی بگیرید
نه دیگه برا بازی امشب شرکت نمیکنم چون فقط 1 بار میده توی اس نوشته برا اونایی میگم که دیروز شرکت نکردن یا اشتباه پیش بینی کردن Rolleyes.gif