موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من اصلا هیچی نگرفتم
من هیچی نگرفتم. فک نکم بهم بده دیگه
من از دوتا کد با سه تا سیمکارت گرفتم.آخرین شارژم هم ساعت 18:05 بهم داد.
یگه نمیده نزنید
میگه محصول درخواستی در دسترس نیس
الان هنگ کرد دیگه به 8282 اس ندید وگرنه فردا ازتون شارژ کم میکنه  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif من هی پیام بازرگانی میام وسط حرفاتون Biggrin.gif Biggrin.gif
(08-12-2014، 07:23 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو پیام نگفتم دقیقا 6 بزنید
(08-12-2014، 07:17 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا اینجوری شد من زود زدم کدش رو پیام تبریک هم اومد ولی بعدش د محصول درخواستی موجود نیس آخه چرا باز مثل دیشب کلی میخواد ازم شارژ کم کنه لابد
خوب بايد قبل 6 عضو ميشدي بعد تا 6 و پنج دقيقه وقت داره اگه نه بسته ميشه
(08-12-2014، 07:17 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 07:15 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین و مجتبی و کرد
ممنونم ،با اینکه محصول درخواستی در دسترس نیست اما شما زحمتتون و کشیدید اعتبارم راه افتاد بهتون اعتبار میدم.

Biggrin.gif تو این اعتباراتو چیکار میکنی هیچ وقت نداری ؟ میفروشی ؟ Undecided.gif باید دقیقه ساعت 6 وارد میکرید فکر کنم 6 تا 6و1 دقیقه شارژ میده Biggrin.gif

نه تا 6 و 5 دقيقه ميده...
من با دوتا کد از دوتا سیم کارت گرفتم که جمعا میشه 3 هزار تومان... Blush.gif
سه تا سیم داداشم داش خاک تو سر هیچکدومشون شارژ نداشت هیچی دیگه سه تا پرید... Undecided.gif
من ساعت 6.3 دقیقه زدم بهم نداد Undecided.gif
(08-12-2014، 07:23 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 3 تا گرفتم Dodgy.gif Dodgy.gif Biggrin.gif Biggrin.gif