موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-12-2014، 08:47 PM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:42 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:40 PM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:36 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دوستمون دوست میخواد 

بهم نخند آقا کوروش. در شان یه هخامنشی نیس رو یه دختر خانوم بخنده  Undecided.gif
خب من اینجا میام هیچکی باهام حرف نمیزنه. حس خوبی بهم دست نمیده... هعی خدا نصیب کسی نکنه که اگر نصیبتون کرد میفهمین من چی میگم  

درود
من شوخی میکنم آبجی همه میدونن ببخشید  Sad.gif والله ما که پادگانیم شب قبلش صفحات رو می بینی مثلا 60تاس برمیگردی می بینی شده صدوشصتا نمیدونم بچه ها چی میگن هی  Biggrin.gif

فدا سرت... عذر خواهی واسه چی؟ شوخی کردی، منم شوخی کردم   Tongue.gif
عه؟ ارتشی هستی؟ ایول دمت گرم. سربازا رو خیلی دوست دارم.  Blush.gif
الان یعنی کچلی؟ Biggrin.gif

نه بابا آموزشیم پادگانیم امروز کم بود سر تاخیر صبح نگهمون دارن ولی میدونستم ایستگامونو گرفتن مثلا دیگه تاخیر نکنیم هیچی آخرش بزور زدیم بیرون  Biggrin.gif نه دیگه پذیرش سپاه گرفتم دوهفته دیگه میرم یگان  Angel.gif کشل مشلیم ولی برم یگان نگه میدارم  Biggrin.gif
(08-12-2014، 08:47 PM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:42 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:40 PM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:36 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دوستمون دوست میخواد  Biggrin.gif

خب من اینجا میام هیچکی باهام حرف نمیزنه. حس خوبی بهم دست نمیده... هعی خدا نصیب کسی نکنه که اگر نصیبتون کرد میفهمین من چی میگم  Dodgy.gif

درود
من شوخی میکنم آبجی همه میدونن ببخشید  Sad.gif والله ما که پادگانیم شب قبلش صفحات رو می بینی مثلا 60تاس برمیگردی می بینی شده صدوشصتا نمیدونم بچه ها چی میگن هی  Biggrin.gif

Biggrin.gif اقا ادمین رفت سربازی Tongue.gif
(08-12-2014، 08:50 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دوستمون دوست میخواد 

خب من اینجا میام هیچکی باهام حرف نمیزنه. حس خوبی بهم دست نمیده... هعی خدا نصیب کسی نکنه که اگر نصیبتون کرد میفهمین من چی میگم  

درود

نه بابا آموزشیم پادگانیم امروز کم بود سر تاخیر صبح نگهمون دارن ولی میدونستم ایستگامونو گرفتن مثلا دیگه تاخیر نکنیم هیچی آخرش بزور زدیم بیرون  Biggrin.gif نه دیگه پذیرش سپاه گرفتم دوهفته دیگه میرم یگان  Angel.gif کشل مشلیم ولی برم یگان نگه میدارم  Biggrin.gif

خخخخخخخخ اقا بلد نیستیم تیکه هم بپرونیم کههههههههههههههههههه 
باید بیاید پیش کوروش 4واحد تیکه پرونی یاد بگیرید  Biggrin.gif
(08-12-2014، 08:44 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداحافظ....

Heart.gif به سلامت مریمی حالا بودی Undecided.gif Tongue.gif Biggrin.gif
Biggrin.gifفاظمه عکس ایدیت Undecided.gif
(08-12-2014، 08:53 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاسمون کی شروع میشهههه ؟ Tongue.gif Biggrin.gif
یالاااااااه Cool.gif
(08-12-2014، 08:35 PM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کسی نیس اینجا که با من دوست بشه؟   Sad.gif
ایرانسل که دلمو شکست... گریه

Biggrin.gif  با منی Tongue.gif Tongue.gif
(08-12-2014، 08:54 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2014، 08:53 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاسمون کی شروع میشهههه ؟ Tongue.gif Biggrin.gif
از همین الان  Biggrin.gif
خب واسه شروع اول شرایط رو میسنجید می بینید بچه ها چه سوتی ای میدن بعد یه چن ثانیه تفکر میکنید و طرف رو ترور شخصیت میکنید  Biggrin.gif اینجور میشه که اون طرف ناچار میشه شمارا پاسخگو میشه بعد ادمین میاد مچت رو میگیره یه خط میکشه رو کاربریت میزنه محروم  Biggrin.gif