موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-12-2014، 11:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی محمد فکر کردم تو گفتی کبیر واسه همین گفتم بگی بزرگ  Biggrin.gif Biggrin.gif مملی رضا گفته بود کبیر  Undecided.gif Undecided.gif

اره...من میدونم که کبیر عربیه واسه همین نمیگم کبیر میگم بزرگ Biggrin.gif
اسما خب ممد راس میگه دیگه
(07-12-2014، 11:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژفعال نشد؟؟؟ Biggrin.gif

اسما چندتا گرفتی کی گرفتی؟ Undecided.gif
دوستان مگه فیس بوک پویا و مجتبی نیستن ؟
واس داداشم میپرسم Biggrin.gif
(07-12-2014، 11:12 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 11:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی محمد فکر کردم تو گفتی کبیر واسه همین گفتم بگی بزرگ  Biggrin.gif Biggrin.gif مملی رضا گفته بود کبیر  Undecided.gif Undecided.gif

بهله کوروش بزرگ یا کوروش هخامنش
Cool.gif  راستی تابلویی که کوروش زدم رو دیدی؟
(07-12-2014، 11:12 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 11:09 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اه خسته شدیم.. فعال نشدن Huh.gif

فاطمه جان اگه هم فعال بشن عبارت دریافت شارژ رو بفرستی نمیده...
چون برا من یکیش ج داد گفت شما باید از ساعت 18 الی 24 روز شانزدهم کارت شارژ رو دریافت کنید..
خوب هنو 24 نشده پ یعنی دیگه کارت شارژ نمیده... Undecided.gif  Undecided.gif

به منم گفت عبارت دریافت شارژ رو بفرس منم فرستادم ولی هنوز جوابی نداده
مجی ک زد اینچا..من عصوشدم بدش راس ساعت شش فرستادم هرسه تاش پشت سرهم فرستادم ش داد...خدابده برکت سه تومن گرفتم..شماهم این کاروبکنید... Biggrin.gif
ترانه با حضور تو ترانست ای شارژ...

Heart.gif The Late Morteza Pashaei Heart.gif
(07-12-2014، 11:14 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2014، 11:12 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهله کوروش بزرگ یا کوروش هخامنش
Cool.gif  راستی تابلویی که کوروش زدم رو دیدی؟
اره دیدم خیلی قشنگ شده Wink.gif