موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 11:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که الان میگیرن اگه گفتید برا چیه؟؟ برا اینه که ساعت 6 نذاشتیم اینجا کلی آدم بود ادمین های گروهای مختلف .... الان داره بازم شارژ میده اگه ساعت 6 میذاشتیم تا 12 شب قول میدم بهتون 1 دونه هم نمیداد ... شبهای قبل هم اینجوری بود اگه یادتون باشه 6 که میذاشتیم تا 12 شب هنگ بود 8282
حالا دیگه تموم شد از فردا هر کی هر وقت خواست بذاره ببنییم بازم کسی این موقع کد میگیره یا نه Cool.gif

افرین مجتبی  Heart.gif
بمنم نداد Sad.gif Sad.gif
(14-12-2014، 11:31 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:30 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:28 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا اگه باز از دسترس خارج شده نزنم
پیام تبریکش اومده میترسم بفرستم
واقعا دوباره خارج شد

اره از دسترس خارج شد...بیام تبریکش میاد برات که تو عبارت دریافت شارژو بفرستی بعد اونم میگه محصول موردنظر موجود نیست فردا از شارژت میبره Wink.gif Biggrin.gif
من میگم این ایران وبا ***** شده باور کنیدددد

ایران وبا؟؟ Biggrin.gif
(14-12-2014، 11:27 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:26 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی چرا تو فیسبوک گذاشتی
صبر میکردی اول بچه های انجمن بگیرن
‏(البته شوخی میکنم)
برا چی حرف در میاری من اینجام جایی نذاشتم

پس کار پویاست
ایرانسل حیا کن مسابقه هاتو رها کن 
(14-12-2014، 11:34 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:27 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:26 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی چرا تو فیسبوک گذاشتی
صبر میکردی اول بچه های انجمن بگیرن
‏(البته شوخی میکنم)
برا چی حرف در میاری من اینجام جایی نذاشتم

پس کار پویاست
کار هر کی هست به خودش ربط داره دوست داره بذاره مشکلی داری؟؟؟؟
درست میشه
شما خودشو ناراحت نکنین
BlushSmile
(14-12-2014، 11:36 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:28 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا همه هم که بزنن این سیاست ایرانسله *****ا کاری کردن که به سودشون بشه مردم فریبشو بخورن ما هم فریب خوردیم Biggrin.gif

ای فریب خورنده Biggrin.gif

من به ایرانسل ... اعتماد میکنه ولی اووون از اعتمادم سو ایستیفاده میکند  Tongue.gif
مجتبی شوخی کردم
تورو خدا منو نزن
چرا اینقدر خشن شدی
قبلا شوختر بودی
ناسلامتی سه چهار ماهه میشناسمت
باایرانسل قهرم....شب خوش