موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-12-2014، 01:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2014، 01:01 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميگم ادمين نميشه پست رو حذف نكني فقط آدرسي ك گذاشتم رو پاك كني؟ آخه الان يادم نيست چي گفتم فقط يادمه گفتم شبنم شريفي ساكته

فك كنم كسِل هستم واسه اين قرصاص ميخورم خماري آوره  Biggrin.gif  Biggrin.gif  معتاد شديم ناموسن  Undecided.gif

تو که میدونی قوانین رو پس چرا آدرس سایت میذاری Undecided.gif منم پاک کردم تا یاد بگیری Tongue.gif

Biggrin.gif والا يعني سايت هم معرفي كنيم بدون لينك مشكل دارد؟ من فك ميكردم لينكي كه بشه زد روش رفت تو سايت ديگه منظورته... يا كلاً ذكر منبع زشت بيد؟ teeth نميدونم چطور منظورمو بگم ولش كن برف ميادهنوز؟ كجا برف مياد آقا يكي عكس بگيره بزاره... چي مشيه...
Biggrin.gif
0212
اینجا نیومده ولی تقریبا تو فاصله ی 5 کیلومتری زیاد اومده
(16-12-2014، 01:15 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif
0212
اینجا نیومده ولی تقریبا تو فاصله ی 5 کیلومتری زیاد اومده

به به همونم خوبه يعيني مگه ميشه Biggrin.gif فك كنم مثه شهر ما نفرين شده اين Biggrin.gif
Biggrin.gif
(16-12-2014، 01:04 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2014، 01:00 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها منم تازه اومدم خونه اومدم پیشتون

ولكام Biggrin.gif كجا بودي كم پيدايي Biggrin.gif ادمينِ بيچاره خيلي از دستِ من زجر ميكشه قدرشو بدونيد... Biggrin.gif بايد پست سرِ من راه بياد هر چي ميگم سان&* سور كنه ... Biggrin.gif خسته ميشه فك كنم.. ادمين مَنا ببخش Undecided.gif Heart.gif

سر کلاس کنترل فرآیند، مغزم هنگ کرده،امشب شارژ گی م بیاد مغزم انرژی میگیره
اینجا (همدان) یکی دوساعت پیش داشت برف میومد
ای بابا چرا من میخوام شکلک بزارم نمیشه
سلام و درود بر همگی...حالو احوال خوبه؟ Wink.gif Biggrin.gif
سلام سلام
(16-12-2014، 01:27 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود بر همگی...حالو احوال خوبه؟ Wink.gif Biggrin.gif

سلام خوش اومدی