موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ولی انصافا دمش گرما !
خوب ایگامونو گرفته ایرانسل :)))))))))
هورا ۱۵۰۰ گرفتم
از این دوتا
Ozv zaram
Ozv mliga
(16-12-2014، 07:10 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من موبولیگا رو گرفتم....الان

موبولیگا کدوم شمارس؟ دروغ می‌گی یا راست؟
(16-12-2014، 07:10 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدده الان زدم لعنتي ميگه يه بار عضو بوده ايد يه بار ميكه عضو نشديد! چيكار كردي مراحل كارتو بگو خوب؟

شارژ داد مریمی؟ Huh.gif
(16-12-2014، 07:11 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ داد مریمی؟ Huh.gif

آره بچه ها الان زدم بهم شارژ داد...ozv mliga
(16-12-2014، 07:11 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هورا ۱۵۰۰ گرفتم
از این دوتا
Ozv zaram
Ozv mliga

شما فوري فرستادي بعد از اينكه گفت عضو شدي؟ يا صبر كردي؟ بچه ها فك كنم وقتي ميگه عضو شديد بايد يه 5-10 دقيقه صبر گكرد بعد مثلا ml 777 رو فرستاد به 8282

الان اين روش هم تست ميكنيم الا 6:13 دقيقس 6 و بيست و 3 ديقه ميفرستم ببينم اگه داد بگيم كسي امتحان نكنه قرباني زياد نداشته باشيم teeth <3

من الان با يه سيمكارت ديگه فرستادم گفت عضو نيستيد!!!!!!!!!!
ایرانسل بد جور ضرر بهمون زده...
امشب خوب سودی کسب کرد...
رفت برا فردا شب...
دوباره از یه راه دیگه شارژمون بخوره....
یکی خواست به اخبار 20:30 بگه !!!!
شمارشو پیدا کردی....
(16-12-2014، 07:13 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2014، 07:11 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ داد مریمی؟ Huh.gif

آره بچه ها الان زدم بهم شارژ داد...ozv mliga

من به استقلالیا اعتماد ندارم Biggrin.gif بچه‌ها تست کنند خبرشو بگن سپاس Tongue.gif
نمیده که چجوری گرفتین