موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-12-2014، 12:18 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح صبح بخیر ادمین چشم خوشگله

Biggrin.gif سلام آنیتا خوشکله
(16-12-2014، 12:21 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2014، 12:18 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين كه دست تكون ميده من به جاش ج ميدم  Biggrin.gif   Undecided.gif   Heart.gif
صبخير  Biggrin.gif  Biggrin.gif  اينقد خوابم ميايدا  Undecided.gif چشام داره مي افته رو هم...

Biggrin.gif وقتی خلوت باشه سلام هم میکینم Tongue.gif
بچه ها ميگم اي اس واسه شمام اومده كه بريد طبق كارت ملي سيم كارتتون رو تكميل اطلاعات كنيد؟؟
0212 آره اومده
(16-12-2014، 12:29 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 آره اومده

خوب چيكار كردين؟؟؟ ثبت كردين؟ ميخواين بكنين؟ جريان كسي نميدونه چيه؟ گرفتاري شديم ناموسن... Undecided.gif
0212 خدایی چی میزنی همیشه پرانرژی هستی Biggrin.gif
(16-12-2014، 12:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشن قربون صدقه هم نريد خوابم مي پره Undecided.gif Undecided.gif Confused ظهرم ساعت 2:30 گفته كلاسه من 3:30 ميخوام برم.. كي ساعت 2:30 ميره كلاس تا 5 اونم كلاس ادبيات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Confused خوابمم مياد دو تا دخترم هستن هميشه جلوم تا آخر زنگ مثه مارمولك جول ميخورن و ور ور ميكنن حوصلم سر ميره با چشم باز ميخوابم Sleepy.gif Sleepy.gif
هیچ کاری نکردم خودم زدم به اون راه که هیچ پیامی ندیدم Biggrin.gif
(16-12-2014، 12:34 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 خدایی چی میزنی همیشه پرانرژی هستی Biggrin.gif

والا كه تو چشم زدي الان خوابم گرفته ... والا هيچي نميزنم صبحونه اگه شيرني باشه با چايي ميخورم بعدم قرص و دواهامو مي ندازم بالا درس ميخونم ميام اينجا عصر هم ك ميرم دانشگاه بعد باز ميام اينجا... Biggrin.gif هيچي فقط به بدبختي ها و مشكلات زياد اهميت نميدم همه چي خودش خوب ميشه و درست ميشه فقط من گذر ميكنم ازشون همين.. Biggrin.gif Heart.gif آي اَم مستر فلسفه دان Biggrin.gif Heart.gif
(16-12-2014، 12:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوشگلما
Biggrin.gif