موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جواب همه GP 1 میشه فک کنم
مسابقه پیشونی سفید
کدوم گزینه با بقیه فرق داره؟
1. سن پترزبورگ
2. مسکو
3. هلسینکی
4. قازان
*
با پاسخ صحیح به این سوال کارت شارژ 1000 تومانی دریافت کنید
گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از GP ارسال کن.مثال:
GP 1
*
هر پاسخ صحیح 100 امتیاز داره
بچه ها جوابشو میدونید؟
(17-12-2014، 08:56 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام گزینه با بقیه فرق دارد؟
سن پتربورگ
مسکو
هلسینی
قازان

سوال من این بود Undecided.gif

سلام

جواب سوال میشه هلسینی پایتخت فنلاند هستش بقیه از شهرهای روسیه هستن
(17-12-2014، 08:59 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-12-2014، 08:56 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سن پتربورگ
مسکو
هلسینی
قازان

لیلا چقدر سخت پرسید ازت ببین کدوم شهر نیست
فکر کنم 4 باشه
مارزیر جون دستت درد نکنه یدستیو حال کردی تو یه سایت دیگه ینفر بود نمیزاشت اینجا همون مطلب ونو گذاشتم یکی گذاشت

1 فرستادم گفت درسته
منتطرم کد شارز بفرسته Tongue.gif
هر کی گرف یه اعتبار هم بهم بده بی زحمت
(17-12-2014، 08:59 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سن پتربورگ
مسکو
هلسینی
قازان

لیلا چقدر سخت پرسید ازت ببین کدوم شهر نیست
فکر کنم 4 باشه
مارزیر جون دستت درد نکنه یدستیو حال کردی تو یه سایت دیگه ینفر بود نمیزاشت اینجا همون مطلب ونو گذاشتم یکی گذاشت

خیلی هم خوب بوده که Biggrin.gif

اما اون کد رو همه دارن ، 84 و همه ازش خبر دارن باز هم سپاس Heart.gif
من 2 تا گرفتم
نارگیل
پول زیاد کم میکنه 300 تا 400 ولی 900 میگیری بجاش
دستتون درد نکنه
(17-12-2014، 08:39 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کد شارژ امشبو من دارم اگه کسی خواست 1000 میگیرم بهش اس میکنم شماره میدم
شرمنده ام که اینجوری نوشتم ولی این چند شبه خیلی ضرر کردم برا این شرژهای الکی که ایرانسل گذاشت
ایرانسل خودش اس داد بهم خواستید درخدمتم .
یه کد هم بیشتر نیست خلوت خلوته تو جیک ثانیه میگیرید .

(17-12-2014، 08:46 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه نمیگم . میگم ضرر کردم این چند روزه . بعدشم این به درد شما یه سیمها نمیخوره اونهایی باید بخوان که چنتا سیم دارن که یه 10 تومنی بگیرن
چقدر خشن شدن بچه های این انجمن رلکس رلکس .

به گوزِ نفرِ بعدي كه پست ميزاره كه ضرر كردي ديگه يه گوشي و 2500 تومن شارژ كه نتركوندي.. من يه گوشيمو از دست دادم.. اينقد ميگم كه عاصي بشيد پول بزاريد رو هم واسم گوشي بخريد... Biggrin.gif Heart.gif
(17-12-2014، 09:01 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سن پتربورگ
مسکو
هلسینی
قازان

سلام

جواب سوال میشه هلسینی پایتخت فنلاند هستش بقیه از شهرهای روسیه هستن
1 فرستادم
گفت ایول زدی تو خال Biggrin.gif Biggrin.gif
ولی هنوز شارز نداده
(17-12-2014، 08:46 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-12-2014، 08:34 PM)(Amir) نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يه دفه 4تا شد O_o

با گوشى نميذاره انگار اعتبار بدم اذيت ميکنه ممنون بعدا جبرانشون ميکنم :-)

Undecided.gif عزیزان با گوشی هم میشه اعتبار داد حتی با اپرا مینی شما وقتی روی اعتبار کلیک کردین zoom in  میکنید بعد که صفحه رفرش شد zoom out  کنید اعتبار میاد بالای صفحه و میتونید ببینید

مشکل من اينه وقتى توى کادر اعتبار ميزنم که اعتبار بدم صفحه کليدم ميپره ميره گاهى وقتا شانسکى ميشه انگار نپره يعنى براى ورود به سايت هم اول توى پنجره کوچيکى که باز ميشه ميزنم ورود بدون اينکه چيزى وارد کرده باشم بعد صفحه اى که ميگه رمزو اشتباه وارد کردين مياد اونجا ميتونم بنويسم