موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باشه نمیگم . میگم ضرر کردم این چند روزه . بعدشم این به درد شما یه سیمها نمیخوره اونهایی باید بخوان که چنتا سیم دارن که یه 10 تومنی بگیرن
چقدر خشن شدن بچه های این انجمن رلکس رلکس .
بگو خوب استفاده کنن این بیچاره ها میخواستم پشت صحنه معلوم بشه کی داره نمیزاره بزار مازیار استفاده کنن بچه ها بای
شارژ الان مازیار میزاره
بچه ها یکی یه فایل که پاور پوینت کامل توضیح بده واسم بداره
شدیدا محتاجم
بیاین بچه ها اینم کد ب کوری چش بعضیا
شارژ رایگان ایرانسل - بزنید این میده شارژ
عدد 1 ارسال به 84909
بعد PSFID ارسال به 8282
بعد جواب سوال رو بدید
بعد GP 777 ارسال به 8282
بعد برای لغو Laghv psfid به 8282
(17-12-2014، 08:48 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگو خوب استفاده کنن این بیچاره ها میخواستم پشت صحنه معلوم بشه کی داره نمیزاره بزار مازیار استفاده کنن بچه ها بای
شارژ الان مازیار میزاره

دوست خوب و گرامی
این کد شارژ رو همه میدونن و نیازی نیست که من بگم
کدشارژ میده اما ، همون کد قبلی که فرستاده شده رو ارسال میکنه که هیچ ارزشی نداره
Cool.gif
(17-12-2014، 08:50 PM)sara70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد 1  ارسال به 84909
بعد PSFID ارسال به 8282
بعد جواب سوال رو بدید
بعد GP 777 ارسال به 8282

تست شده؟ Exclamation.gif Huh.gif
(15-12-2014، 07:59 PM)نگار نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.20142برای ایرانسل یا همراه اول؟

(17-12-2014، 08:50 PM)sara70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد 1  ارسال به 84909
بعد PSFID ارسال به 8282
بعد جواب سوال رو بدید
بعد GP 777 ارسال به 8282

سلام

ممنون خانم سارا عزیز درسته مسابقه پیشونی سفید شارژ میده.

موفق باشید
بچه ها یدستیو حال کردید حالا استفاده کنید دعاشو به جون من کنید
موفق باشید بابا یدستی بزنید هر موقع شارژ نیست شارژ میاد
حمله !
(17-12-2014، 07:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-12-2014، 07:43 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااااااااام...خوبم شما خوبید؟ Angel.gif

سلام مریمی تو که خوب باشی ما هم خوبیم... Undecided.gif  Heart.gif  Undecided.gif

وااااقعااااا؟مرسی..خوشحالم که خوبی Heart.gif
(17-12-2014، 08:46 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه نمیگم . میگم ضرر کردم این چند روزه . بعدشم این به درد شما یه سیمها نمیخوره اونهایی باید بخوان که چنتا سیم دارن که یه 10 تومنی بگیرن
چقدر خشن شدن بچه های این انجمن رلکس رلکس .
وقتی تو ضرر کردی بقیه هم ضرر کردن
چقد خودخواهی