موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ديشب ساعت 8 تو اون تاپيك قبلي گفتم كه 2 تاش شارژ ميده فقط با سيم كارتايي كه قبلاً زديد نزنيد به هيچ وجه نميده.. حتي اگه لغو كنيد و دوباره عضو بشيد نخواهد داد... فقط مي خواست همون موقع دست بجنبانيد teethبجنبونيد؟
ديشب از سيمكارت اصلي ام شارژ يه دونه گرفتم پونصدي رو نگرفتم بعد كه دوباره آزاد شد خواستم پونصدي رو بگيرم هر كار كردم نداد حتي لغو كردم و عضو شدم.. پس از 4 تا سيمكارتاي ديگم هر دو تا شارژ رو زدم 8 تا داد ولي از اين سيمكارتم فقط يكي.. خواستم بگم كه نبايد هولكي همشو عضو بشيد دفعه بعد مگه اينكه مطمئن بشين از 6 تا 6 و 5 دقيقه ميتونيد بگيريد حتماً كسايي كه 6 عضو ميشن بهشون نميده ديگه... ولي اگه بعدش باز يهو باز شه مثه ديشب ساعت 8 بود فك كنم.. همشو ميشه بگيري يه 40-50 دقيقه درست شد ديشب... Heart.gif
(14-12-2014، 11:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که الان میگیرن اگه گفتید برا چیه؟؟ برا اینه که ساعت 6 نذاشتیم اینجا کلی آدم بود ادمین های گروهای مختلف .... الان داره بازم شارژ میده اگه ساعت 6 میذاشتیم تا 12 شب قول میدم بهتون 1 دونه هم نمیداد ... شبهای قبل هم اینجوری بود اگه یادتون باشه 6 که میذاشتیم تا 12 شب هنگ بود 8282
حالا دیگه تموم شد از فردا هر کی هر وقت خواست بذاره ببنییم بازم کسی این موقع کد میگیره یا نه Cool.gif

اين قسمتِش رو موافقم Biggrin.gif Heart.gif ولي اگه اعضاي ويژه حداقل قبل از 6 خبر بشن تا 6 و 5 دقيقه دو تا دونه بگيرن حداقل بَسي بهتر است... حالا كه ديگه گذشته ها گذشت..

اين قانون جديد هم ك اومد هر كسي خواست كد رو بزاره تا قبل از 6 ديگه بهتر Biggrin.gif شايدم شانسي باشه اينا به نظرم از حريفي ايرانسله از همون قبل گفتم اينا كارذ ايرانسله به نظرم اگه نفر هم بهش اس نده همون 6 و 5 دقيقه مي بنده نميدونم...
دیشب بجه ها تا آخر شب هم باز بود تونستن بگیرن
سلام بر بچه های دیلی موبایل هم اکنون صدای منو از کلاس برنامه نویسی میشنوید میبینید میخوانید
سلام بچه ها.. من خوابم میاد گریه
آخه کی حوصله داره از الآن تا 6 عصر بره دانشگاه..  Undecided.gif
(15-12-2014، 09:56 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها.. من خوابم میاد گریه
آخه کی حوصله داره از الآن تا 6 عصر بره دانشگاه..  Undecided.gif

بی بی منم از هشت اومدم کلاس تا شش عصر کلاس دارم
سلام Angel.gif
(15-12-2014، 10:22 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام چطوری Biggrin.gif Wink.gif
Biggrin.gifسلام صبح بخیر اینجا رو کوه ها برف بارید فاصه 2 کیلومتری ما Tongue.gif
(15-12-2014، 10:38 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسلام صبح بخیر اینجا رو کوه ها برف بارید فاصه 2 کیلومتری ما Tongue.gif

سلام به روی ماهت ادمین
لباس گرم بپوش که سرما نخوری Angel.gif Biggrin.gif