موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام در این تاپیک در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل که به کاربران شارژ می دهند صحبت کنید .
لطفا اسپم ندهید
قوانین سایت را رعایت کنید
فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنید
در صورت که مشکلی داشتید می توانید پیام خصوصی بدید
برای دسترسی به آخرین کد ها به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها آیا کل کل هنوزم شارژ میده؟
ای داد ایرانسل دیگه 40 مگابایت نت مجانی رو نمیده Undecided.gif
دوستان hamsh و sarz هنوزم شارژ میدن؟؟
(12-03-2015، 01:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا سامانش از کار افتاده احتمالا درست میشه ...
(12-03-2015، 01:00 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تازه میخاستم امروز بگیرم و اینهمه شارژمو انتقال داده بودم و 50 کارمزد کم کرد ولی جواب نیومد Sad.gif
سرویس کفش طلایی درست نشد?
(12-03-2015، 01:26 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-03-2015، 01:12 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-03-2015، 01:08 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژنمیخاممم سیرشدم ازشارژ Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Angry.gif

قرعه کشی بزار اینبار فقط بین تسترا Tongue.gif

آقا حمیدرضا نکنه شما تسترین یا اینکه بفکر تسترهای دیگه هستید Biggrin.gif

والله چون دیدم تسترایی مثل شما زحمت میکشن و ضرر هم میکنن اینو گفتم Shy.gif Dodgy.gif من تستر نیستم
آقا حمید ما شانس نداریم کسی برای ما تسترها کاری انجام نمیده.والا بخدا... Sad.gif
ممنون آقای حمیدرضا البته منکه دیگه از تستری استعفا دادم فقط میمونن اقا فرهاد و سایر دوستان چون مسابقات جشنواره اگه شارژ باشه با پیامک به یک سری خطوط اطلاع میده و سایر مسابقات شارژ برای 3000 نفر اول قبلی هم دیگه شارژ نمیدن و اگر هم تبریک بگن بعدش مینویسه کد درخواستی موجود نیست.  Cool.gif