موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من وقتی پیام تبلیغاتی همراه اول فعال کنم روزی 10تا پیام واسم میاد.جرأت ندارم فعال کنم و شارژ ها ی پیشبینی و شارژای دیگه بگیرم
واسه پیام تبلیغاتی چند شارژ کم میکنه؟
(05-07-2015، 01:15 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من وقتی پیام تبلیغاتی همراه اول فعال کنم روزی 10تا پیام واسم میاد.جرأت ندارم فعال کنم و شارژ ها ی پیشبینی و شارژای دیگه بگیرم
واسه پیام تبلیغاتی چند شارژ کم میکنه؟

برای پیام تبلیغاتی هیچی از شارژت کم نمیشه
ولی اگه عضو مسابقات باشی شارژ کم میکنه ک میتونی زنگ بزنی 9990 بگی مسابقات روی خطت رو برات غیر فعال کنن
کسی سیمکارت هدیه که 9058 میداد گرفته برا یکی ازدوستام اومدش 0936 بودش ولی برامن که زودتر ثبت نام کردم نیومد
(05-07-2015، 02:16 PM)mohammad1989 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی سیمکارت هدیه که 9058 میداد گرفته برا یکی ازدوستام اومدش 0936 بودش ولی برامن که زودتر ثبت نام کردم نیومد

8058 9058.
(05-07-2015، 02:16 PM)mohammad1989 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال بوده؟
اون سیمکارتها فقط واس کسایی بود که پیام هدیه اومده باشه،پ ب هر کس نمیده
خودم پرسیدم
بنظر من بیخیال شین
بچه ها پونصدی ها وارد نمیشن میگه مهلت ورود کد تموم شده چکار کنم؟
(05-07-2015، 03:04 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پونصدی ها وارد نمیشن میگه مهلت ورود کد تموم شده چکار کنم؟
با یک سیمکارت دیگه بزن میشه
سلام یعنی باید فردا واردشون کنی
من همین دو دقیقه پیش وارد کردم شد.
اول ستاره 720 ستاره 500 مربع رو بزنین بعد کد شارژو خواست کدو وارد کنین
اگه همون اول همشو بزنین بعضی وقتا خطا میده. Shy.gif