موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-07-2015، 07:32 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک رو باز کردم فقط به خاطر بعضی از کاربرای خوب انجمن که واسه ی شارژ اومدن  Lightbulb.gif
و اما بقیه هر چی بهتون اخطار میدم انگار نه انگار دیگه شورشو در اوردید حالا یک اگه میتونید بازم بحث کنید تا از انجمن اخراجتون کنم Angry.gif Lightbulb.gif

ایشالله همه از خداشون هست اونی که بحث میکنه اخراج بشه
(05-07-2015، 07:49 PM)Honey Ehssani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-07-2015، 06:10 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان ایرانسل

ارسال 1 به 737640

اعتبار یادتون نره

برا من فرستاد جز 4هزار نفر اول نبودی. چقد زود تموم شد ‎:(

این پست مال یک ساعت پیش بوده
دوستان شارژ چی هست
توجه کردید دوتا مسابقه امروز شارژ کم نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!من واسه همه سیمام ۲۴۰ گذاشتم اما همش مونده Shy.gif
(05-07-2015، 07:51 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ چی هست

سه تا محدود بود که تموم شد
(05-07-2015، 07:51 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ چی هست

محدود بود تموم شد
(05-07-2015، 07:52 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کردید دوتا مسابقه امروز شارژ کم نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!من واسه همه سیمام ۲۴۰ گذاشتم اما همش مونده Shy.gif

آره دوتا سامانه 737640 و 737660 هر وقت شارژ دادن هیچی کم نکردن
این کدی که مهران گذشت همون موقع زدم باز سوال داد.
باز این سامانه ها شارژ میدن؟ واسه دفعه بعد اگه گذاشتن بگیرم
این 50مگ نت کدش چی بود بچه ها؟ الانم میده من بزنم