موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها شرمنده،میدونم قبلاهم گفته شده،ولی حواسم به اون نبود،،این شارژ همراه اول را باید به چه شکلی وچه شماره بفرستیم،مراحل بعدیش را هم اگر میدونیدبگید،الان میخوام عضو بشم تا بعد دوازده ونیم انجامش بدم
(30-06-2015، 10:29 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737604 كه پيام دير اومد موقعي هم كه اومد گفت از ساعت چند لغايت چند
فقط شارژ خورد

دوست خوبم آقا بلک 737604 همون اول قبل 6 سریع میداد ولی بعدش و خصوصا امشاد اذیت کرد و بعضیاش میگفت کد در دسترس نیس. ظاهرا ماه رمضون و غیرماه رمضون نداره وهمیشه این وضع ادامه داره و حالا ماه های دیگه تابستون رو خدا بخیر کنه. نمیکنن روزی یه شارژ بذارن درست حسابی بشه گرفت. البته باز خوبه مثه ماه قبل 3 تا شارژ هزاری با هم فعال نمیشه Sad.gif Biggrin.gif
(30-06-2015، 10:43 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شرمنده،میدونم قبلاهم گفته شده،ولی حواسم به اون نبود،،این شارژ همراه اول را باید به چه شکلی وچه شماره بفرستیم،مراحل بعدیش را هم اگر میدونیدبگید،الان میخوام عضو بشم تا بعد دوازده ونیم انجامش بدم

آقا حسین من 4 رو به 20576 فرستادم و خودش در پیام میگه از 12 شب به بعد رنگ 1000 بفرستین که شارژ بده و بعد برای لغو هم rang off به همون شماره 20576
من چن تا روش گذاشتم حتی برا 737604
من 15 سیم کارتم پیامشونو فرستادم خاموش کردم الان دار شارژاشون میاد واسم
چه شانسی داری اقا اسنایپر یبار برا یه شارژ محدوده دیگه گفته بودین اگه سیم خاموش کنیم بعدش میده ولی من برا یه مسابقه محدود که دیر جواب میداد امتحان کردم بعد که تموم شده بود نداده بود Sad.gif
(30-06-2015، 10:50 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 10:46 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mshad شارژ سالم میده یا نه

بله

سالم میده
الان میخوام همشونو بگیریم بدون هیچ مشکلی Biggrin.gif
این مشکل عضویت رو چه جوری حل کنم دوستان!!!!!!!????
ساحل شانس نیس.من این روش رو چن باریه دارم ب همه میگم کار میده بزنید
من ساعت 7.30 عضویت رو فرستادم پشت سرش هم جوابا رو فرستادم خاموش کردم.الان ک روشن کردم همه اومدن واسم
دوستان 737604 شارژ میده الان؟
امشاد الان من با یه سیم کارت عضو شدم بفرستم نمیگه عضو نشدی؟؟؟چیکار کنم که نگه پیغام عضویت نده