موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-07-2015، 06:06 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 06:01 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکی بهم اعتبار نداد
دو تا شارژ گذاشتمااااا

شما اگه دقت کنید قبل شما دوست خوبمون آقای Evenfall کدای امروز رو که بهشون پیامک شده بود اعلام کردند Sleepy.gif
دوستان من هنوز عضو نشدم بقیشو میده یا نه Sad.gif

737604 و 737605 همین الان با سه تا خط گرفتم ولی 20142 میگه از 19 تا 24
737605 الان داد شارژ
737605 درست شد و شارژ میده بزنید
دوستان وقتی گوشی رو روشن کردم...و سریع م 1000 را زدم..کد تکراری فرستاد

برای باقی خطوط...این طور نبود....خودش تا روشن کردم پیام تبریک فرستاد....

الآن من باید اون اولی را که تکراری داده چی کار کنم ؟؟

چطوری کد را بگیرم دوستان ؟
(04-07-2015، 06:14 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه ده بیست دیقه صبر کن اگه پیام تبریکش نیومد یه بار دیگه م 1000 بفرست
سلام 05 به همه ميده؟؟ به من ميگه دريافت كرديد! بنظرتون چون قبلا گرفتم ديگه نميده؟؟
(04-07-2015، 06:17 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 05 به همه ميده؟؟ به من ميگه دريافت كرديد! بنظرتون چون قبلا گرفتم ديگه نميده؟؟

نه منم گرفته بودم و بهم شارژ داد
الان کدوما میدن وبا720شارژ میشن؟مشکلی در شارژ شدن داره؟
(04-07-2015، 06:17 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 06:14 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه ده بیست دیقه صبر کن اگه پیام تبریکش نیومد یه بار دیگه م 1000 بفرست

اگر قبل ازاینکه بهت پیام تبریک بده م 1000 را بفرستی معلومه کدشارژ مسابقه قبلی را بهت میده،اگر پیام تبریکوفرستاده،میتونی م1000 را دوباره بفرستی،،،جریان این شارژهای ایرانسل امروز چی شد،که میگه بعد هفت شارژمیده،،،
20142 مگه 19 بقیه داد