موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۷۲۰ هنوز درست نشده کسی ب پشتیبانی زنگ نزده؟؟؟
خداکنه امروز چندتا شارژ باشه
دلی از عزا در بیاریم
(04-07-2015، 11:16 AM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۲۰ هنوز درست نشده کسی ب پشتیبانی زنگ نزده؟؟؟

من ناخاسته کد شارژ 500تمنی هام پاک شد
دوستان کسی راه حلی واسه هک رادار یا تغییر ای پی نداره
دوستان 720 برای اعلام مانده حساب واس من خطا میده؟واس شما هم همینطوره؟
(04-07-2015، 12:09 PM)Mostafa_6255 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با کارت بانک ملی و بانک انصار تست کردم مشکلی نداشت
(04-07-2015، 12:12 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 12:09 PM)Mostafa_6255 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی دوتا موجودی گرفتی؟
دوتا کارمزد هم ازت کم شد
(04-07-2015، 12:17 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 12:12 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی دوتا موجودی گرفتی؟
دوتا کارمزد هم ازت کم شد

آره خب البته که مهم نیست :))
(04-07-2015، 12:05 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی راه حلی واسه هک رادار یا  تغییر ای پی نداره

میتونی با lucky patcher کلون کنی
البته باس گوشیت روت باشه
(04-07-2015، 12:38 PM)rezarh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 12:05 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی راه حلی واسه هک رادار یا  تغییر ای پی نداره

میتونی با lucky patcher کلون کنی
البته باس گوشیت روت باشه

با Apk editor هم کلون میشه که نیازمند روت هم نیست

مسئله اصلی تغییر IMEI گوشی هستش که با کلون کردن حل نمیشه