موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-07-2015، 06:02 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من ک دوباره nتا گرفتم .قبلیا رو هم چک کردم تکراری نبود نمیدونم چطوریه

Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif

من قبلی ها وارد نکرده بودم با سه خطم هم زدم دقیقا همون کد قبلی ها داد

من فکر کنم شما چون اینقدر سیم کارت هاتون زیاده که هرچی هم بگیرید تکراری نده بهتون Shy.gif
داداش نقل قول منو پاک کن الان نگا کردم ی چن تا تکراری بود ، فک کنم ب قیمتش نصرفید برام . فقط شارژ سیم کارتام کم شد دوباره اومد سرجاش شارژ کردم
شارژ رایگان ایرانسل

ارسال 1 به 737640

اعتبار یادتون نره
من قبلا با یه خط گرفته بودم.بازم داد شارژشم دفعه قبل ریخته بودم الانم ریختم شد.
تاپیک رو باز کردم فقط به خاطر بعضی از کاربرای خوب انجمن که واسه ی شارژ اومدن  Lightbulb.gif
و اما بقیه هر چی بهتون اخطار میدم انگار نه انگار دیگه شورشو در اوردید حالا یک اگه میتونید بازم بحث کنید تا از انجمن اخراجتون کنم Angry.gif Lightbulb.gif
مرسی اقا محمد گل بعضی از کاربرا خودشون شارژمیگیرن نمیخوان بقیه شارژبگیرند این مساله فقط مال امروز نیست ..
دوستان هردو سامانه تموم شده نزنید
سلام
دو3تان امروزم دیر اومدم Undecided.gif
شارژی وجود داره ایرنسل Huh.gif
(05-07-2015، 07:36 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دو3تان امروزم دیر اومدم  Undecided.gif

محدود بود تموم شدتا اونجای که خبردارم
(05-07-2015، 07:36 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دو3تان امروزم دیر اومدم Undecided.gif

ن متاسفانه
(05-07-2015، 06:10 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان ایرانسل

ارسال 1 به 737640

اعتبار یادتون نره

برا من فرستاد جز 4هزار نفر اول نبودی. چقد زود تموم شد ‎:(