موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام شارژهست؟؟؟؟
(30-06-2015، 06:15 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همش استفاده شده هست معرکست فعلا به7تا سیمم استفاده شده داده

شوخی میکنی؟؟
من هنو نزدم کدارو
یعنی اگ استفاده شده باشه حالگیریه Undecided.gif Undecided.gif
Mshad

کد استفاده شده داد
من یکی ازشارژها راتست کردم درست بود،اگر به بعضیها استفاده شده میده،داستانشو نمیدونم،،مثل دیروز که هشتاد درصدشارژهای من سوخته بود،،،،،ودر دادن خود شارژها هم راحت داد،،،بخدا اگر شارزهاش از ای به بعد استفاده شده باشه بیکار نمیشینم تا علنا از مردم دزدی کنه،
به نظرتون بقیه شارژهایی که امروز گرفتم را وارد کنم یا بگذارم واسه بعد،،میترسم این کدها را به فرد دیگه ای هم بده
(30-06-2015، 06:17 PM)علیرضا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژهست؟؟؟؟

نبابا هیکدوم نمیده بی خود ش حروم نکن از ما گفتن بود
خواستی بزن 1 به 737604
بعد 104 به 737604
(30-06-2015، 06:18 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 06:15 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همش استفاده شده هست معرکست فعلا به7تا سیمم استفاده شده داده

شوخی میکنی؟؟
من هنو نزدم کدارو
یعنی اگ استفاده شده باشه حالگیریه Undecided.gif  Undecided.gif

پیشنهاد میکنم نزنید الان99درصد شارژا استفاده شده هستش
خسته شدم انفدر گفتم الان نزنید
دیگه بهتون چیزی نمیگم Lightbulb.gif
Sad.gif مرررگ به نیرنگ تو
دوباره فرستادم میگه مهلت مسابقه شما به پایان رسیده
(30-06-2015، 06:11 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجوری شو دیگه ندیده بودم
8282 برام سوال فرستاد Biggrin.gif

برا من فال حافظ فرستاد Confused

شدیدا هنگیده

دوباره کدو بفرس شارژو میده احتمالا
5تا mshad داد سالم
ب من