موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-07-2015، 07:56 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگ شارژ نداشته سیم کارتتون لغو نکنید دوباره بفرستین ج رو شاید بده.من لغو کردم بهم نداد والا گف گرفتی

در هر دو حالت نمیده. یمدت کوتاه مسابقات جوری شده بود اگه لغو میکردیم دوباره عضو میشدیم شارژ نمیداد میگفت گرفتین حتی اگه بار اول فقط عضویت فرستاده بودیم  :))
کد شارژ ایرانسل دارم با کد شارژ همراه اول تعویض میکنم...کسی خواست پ.خ بده..
(01-07-2015، 07:56 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان طاعت قبول.
شارژ امروز چیه??ممنون

1ب737602
1ب737601
7ب9077بعدش107ب9071
(01-07-2015، 08:05 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد من فکردم دیگه شارژ نمیاد 9077 دیرتر دیدم اون خیلی اذیت کرد قبلیا فقط یکیش دوبار زدم الکی گفت گرفتین ولی 9077 چون خسته شدم یادم نبود جوابو فرستادم دوباره عضو شدم گفت گرفتین :(

ولی من 5 دقیق پیش گرفتم
(01-07-2015، 08:11 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-07-2015، 08:05 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وقتی 107 رو میفرستم....میگه وارد مسابقه شدی...و سوال میفرسته....

چه کنم دوستان ؟؟

والا نمیدونم ...اگه لغوکنی شایدم بگه دریافت کردی..دوباره کدروبفرست
دوستان فقط منتظر پیامش باشید دوباره نفرستید حتی لغوم نکنید
حق با حمیده منتظر پیام باشین
45 دقیقه ای جواب پیام ها میاد تو این 4 ساعت فوقش بشه 15 تا گرفت Lightbulb.gif
(01-07-2015، 08:05 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد من فکردم دیگه شارژ نمیاد 9077 دیرتر دیدم اون خیلی اذیت کرد قبلیا فقط یکیش دوبار زدم الکی گفت گرفتین ولی 9077 چون خسته شدم یادم نبود جوابو فرستادم دوباره عضو شدم گفت گرفتین :(

خدایی چقد فک میکنی هرروز یه ایه یأس جدید بخونی؟میخوای من همه شارژامو بدم بهت تا چند وقت اینجوری پیام ندی؟
(الکی گفتما :-D )
اه اه اه پدرم در اومد بخدا
پر میز کامپیوتر برگه و مداد و حساب کتابه واسه این چن تا شارژ خخخخخخخخخخخ
همه رو فرستادم 1 ساعت دیگ میام همه رو میده بهم ایشالا Biggrin.gif