موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
دوستان ساحل زحمت کشیده تاپیک گذاشته شارژم میده لطفا منظم باشین Heart.gif Heart.gif Heart.gif
ببخشید من نظرم عوض شد بخاطر ی سری مسائل که به ساحل تو خصوصی توضیح دادم نمیتونم توی صندلی داغ شرکت کنم.معذرت Undecided.gif
1...
2.مدل 2012 فرمون هیدرولیک بوق ارار ... (پراید).آزاد.بله تو یک شرکت خصوصی
3.از طریق سرچ تو گوگل.خوبه درکل
4.اشا 501 300 تومن (اون موقع گرون بود).2تا ایرانسل.خیلی بگیرم 20 تومن.با پولش نمیشه چیزی خرید بیشترش خرج میشه
5.از15 فکنم یادم نیس.هر 3 تاش
6.کدو پلو.اخیرا میگن مواد الاینده زیاد شده تودریا از نفت و...که ترجیح میدم ماهی نخورم.اوف خاطره چی بگم:از صدای موج تو شب یا شیطنت تو آب(هرکی باهامون دریا بیاد اخرش باید خیس بشه)33تا34 تا فاصله داره.کلا زیاد دریا میریم تو فصل ش.شنا بلدم.من ندیدم.بل همیشه تو قسمتای عمیق ابیم(یاد بنده خدا غریق نجات افتادم مدام سوت میزد برگردین اون جا تو طرح نییییییییییییییییییست خطرناکککککههههه...)
ممنون m... عزیز ک ب سوالا جواب دادی. شما هم چون کمتر میای همینقدر سوال کافیه شارژ همراه اول رو براتون میفرستم Heart.gif
البته برای دوستانی ک ببینم زیاد انلاینن ممکنه خیلی سوال باشه و باید ی 12 ساعتی بیان برای پاسخگویی Biggrin.gif
payiiz
ممنون شارژ هم رسید
سپیده خانوم ممنون . ایشالا موفق باشین ابجی گلم . نه خیالتون تخت ایشالا همیشه سربلند باشین
ساحل جان هرکی دوس داشته باشه شرکت میکنه . هر کی ام نه که بهتر . چون میاد جواب الکی میده و .. . مرس که شارژم ارسال کردی
هدف اشنایی بیشتر بود هر کی نخواست دیگه نمیشه بزور ازش بخوایم رو صندلی داغ بشینه
ممنون از این دوست خوبم که شرکت کرد
(30-10-2015، 07:05 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2015، 07:01 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
228 ساحل راس میگه جواب بده خب . این چه وضعشه دیگه ؟ جواب ندی باید شارژ بدی  Biggrin.gif

عارف عزیز همون دو سری سوال جواب داده بود البته کامل ن ولی الان دیدم باز دوباره جوابا رو حذف کرده! ولی من شارژو فرستاده بودما!

چیتو شده؟؟؟؟
(30-10-2015، 07:04 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2015، 02:35 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2015، 10:44 AM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما چیا بلد نیستین؟

مخ زدن بلد نیستم Wink.gif

آره جون خودت  Wink.gif  Wink.gif  Wink.gif
به جون خودت راس میگم. Tongue.gif
منم شرکت میکنم از همین الان رو صندلی نشستم اماده Biggrin.gif
ولی شارژی نمیخوام.
(31-10-2015، 12:47 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم شرکت میکنم از همین الان رو صندلی نشستم اماده Biggrin.gif
ولی شارژی نمیخوام.
آفــــــــــرین
اسمت .......... از کجایی............. چند سالته ..............
گزینه صحیح بگو
(مجرد ، متاهل ، در رابطه ) ( خونگرم یا خونسرد ) ( مثبت اندیش یا منفی نگر ) ( مهربون یا خشن )
انجمن چیش خوبه........... چه چیزش بده .............. برای شارژ میای چیزای دیگم در کنارش ............
زندگی از چی خوشت میاد ........ از چی نفرت داری هیچ جوره باهاش کنار نمیای ............
دوستای مجازیت بهترن یا بیشترن یا دوستای واقعیت ........
شانس داری یانه ؟
چندتا گوشی داری ؟
چشمات چه رنگیه ؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29