موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
مرسی خیلی خوشحال شدم همچنین
عارف عزیز صفه قبل سری دوم سوالا پررسیدم جا انداختی ک :(
ممنون عارف عزیز حالا هر کدوم این اطلاعات خاستی بقیه نبینن میتونی حذف کنیا! :)
خوب حالا بگو ماشین هم داری اگه آره مدلش چیه؟
تو کلاستون معمولا چن نفر دخترن چن نفر پسر و حدودا چنفره هست. بعد ارشد دو ساله تموم میکنی؟ پس گفتی دوست داری استاد بشی لابد دکترا هم شرکت میکنی، عجب هوشی داری! راستی از رشتت میشه یکم توضیح بدی چون گرایشای مکانیک زیاده مثه مکانیک خودرو، سیالات و ... :)
بعد اینکه میگن شیرازیا تنبلن راسته یا ن، تو انجمنا ک دیدم زیاد شیرازی هست و برا نت اومدن و پست دادن زیاد تنبل نبودن! :)
بجز فالوده شیرازی دیگه اونجا خوردنی معروفش چیه. چنتا غذاهای محلی و مخصوص شهرتون نام ببر. ی جمله ب زبون شیرازی بگو با ترجمش ( یکیم در تاپیکای قبلی شیرازی گفته بودی نفهمیدم)

قبول نیست من هنوز شانسی برا خونواده نزدم برم بزنم دیر میشه بقیه سوالا فردا جواب بدین خوب :)
ماشین نه ندارم نصف دختر نصف پسر . در مورد رشته نپرس دلم خونه
غذای شیرازی نمیدونم زیاد ولی آش سبزی داریم و دو پیازه ی آلو . دمپخت شیرازیم که معروفه .
نمیدونم اون تاپیک قبلی چی فتم البته زبون نیس لهجس که منم ندارم اون لهجه رو . میگن اقبالوم بتمبه یعنی .... واقعا معنیش سخته خخخخ
باشه ساحل جان بپرس هروقت اومدم جواب میدم اگه تونستم
ممنون عارف عزیز از جوابگویی کامل و با صداقت ب سوالا، من شارژ شما میفرستم آقا هیچکس هم ک باید فردا بیاد بازم سوال جواب بده بعدم:) ولی شما بازم بعدم سوال بود میپرسم:)
دو پیازه آلو نشنیده بودم اسمش عجیبه مگه توش دو تا پیاز داره ! :)
راستی ی سوال دیگه بقول خودتون قد، وزن ... چنده؟  بعد اون عکس واقعی خودتون مگه نبود؟ چرا برداشتینش  Sad.gif
خواهش ساحل جان . من از شما ممنونم بابت این تاپیک خوشگل
خخخخ دو پیاز توشه خخخ
اره عکس خودم بود ساحل جان خیلی وقته میخواست وردارمش دیگه دیروز ورداشتمش ایشالا بزودی عکس جدید از خودمو میذارم حتما
قدم 189 و وزنم 81 هس
موفق پیروز باشین
بابت شارژم خیلی خیلی ممنون دوست عزیزم Heart.gif Heart.gif Heart.gif
ساحل به منم شارژ بده خو Undecided.gif
خخخ ساحل راس میگه خخخخ
(29-10-2015، 10:52 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل به منم شارژ بده خو Undecided.gif

شما اگه داوطلب بشی امروز هر کدوم نفری 100 تا سوال بیشتر بپرسیم دقیق و کامل جواب بدی بعدم شارژ میدم :))
(29-10-2015، 03:53 AM)ali.nikoo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا وقتی نوبت من شد پیام خصوصی بدید تا باخبر بشم ممنون Shy.gif

آقا علی بنا ب اون دلایلی ک بهت خصوصی گفتم الان نمیشه فهمید آیا شما برا صندلی داغ جواب واقعی میدی یا ن! چون هم عضویت جدیده هم بقول خودت ی سری کاربرای قبلی اینجا میشناختی ک بهت معرفی کردن و ... Undecided.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29