موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
به حامد عزیز یوخ پشیمون نشیا! شما جواب بده جایزش 2 تا شارژ همراه میدم Biggrin.gif

1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟/
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
حامد رضایی متولد 3مرداد71
محل تولد یزد-یزد
دو برادر فرزند اولم
فوق دیپلمم رشته اجرای ساختمان دانشکده سراسری ت
رم اخرم ترمی0ریال میدهم.
یه پراید مدل90 Sad.gif شغلی ندارم درسم تموم بشه بد اخه هنوزه سربازی نرفتم مسئولین کاری کردن تا هزاران جوان مثل من بخاطر سربازی اجباری بهشون کار ندهن.

بازیگر مورد علاقه ام : بهاره رهنما /خواننده ; افشین اذری.پویا بیاتی.مجید علیپور
شغل مورد علاقه ام فوتبال بازیکن Shy.gif اخه هیچ شغلی بیشتر از فوتبال درامد نداره تازه سربازی هم نباید بروی.
غذا مورد علاقه ام قورمه سبزی ته چین مرغ.جوجه کباب و ...
هنر :نقشه کشی ساختمان
شمال_
شیراز_اصفهان_قزوین-اردبیل_مشهد_تهران_بندر
از طریق سرچ کردن اشنا شدم Biggrin.gif ادمین ادم خوبی هس .نزدیک یک سالی میشه با موبایل روز اشنا شدم این یک سال ادمین خیلی کمک کرد تا دیگ شارژی نخرم.
تا حالا بیش از20گوشی خرید و فروش...
فعلا ک گوشیم ال جی ال 90 و سه ماه پیش گرفتم600الان قیمت ندارم. دو گوشی ساده هم دارم.
ماهانه 50 تا 100تمای شارژهایم میدم واس نت Undecided.gif هفته ای 10 ت 15 گیگ استفاده دارم

5 ایرانسل 3همراه اول دارم.سال 85 اینا بود ِکامپیوتر 87اینا بود ک گوشی ...
بیشتر با موبایل میام .خیلی کم کامپیوتر
تفریح بیشتر وبگردی سرکار گذاشتن دوستان در وات
خاطرات شمال محاله یادم بره
ممنون حامد عزیز شرکت کردی 2 شارژ همراهت رو میفرستم. البته سوال ازت زیاد داشتم ولی فکنم دیگه جواب ندی :))
نفهمیدم نوشتی سراسری ت منظور سراسری تهرانه یا ن! بعدم چ همه شهر رفتی اردبیل و قزوین و ... مگه اونجاها فامیل دارین! چون مکانای دیدنی فک نکنم زیاد داشته باشن:) و  نکنه بعضی ازین شهرا مجردی با دوستات رفتی! :) دلیل انتخاب 551 بعده نام کاربریتم نفهمیدیم :)
حامد عزیز آفلاین شدی حالا ایشالا اگه بعدم اومدی وخ داشتی سری ب این تاپیک بزن Biggrin.gif
اول خیلی خیلی ممنون بابت شارژ...
دوم سراسری یزد  قبول شدم.
سوم.
اصفهان قزوین  اردبیل تهران امسال رفتیم هیچ جا باحالتر از اصفهان نبود
چهارم 551 سه رقم اول ش ملی ام هستش Biggrin.gif
پاییز خانم باز سانسور؟؟؟؟
خوب حالا نوبت خانم Mᴀʏsᴀ هست ب سوالا جواب بدن اگه امشب وقت نشد بقیش فردا میپرسم  Biggrin.gif

3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟/
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای دیدنی و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. دلیل انتخاب نام کاربری؟
سلام سلام سلام
عارف عزیز خانم مایسا رفتن ک Sad.gif
(10-11-2015، 08:27 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب حالا نوبت خانم Mᴀʏsᴀ هست ب سوالا جواب بدن اگه امشب وقت نشد بقیش فردا میپرسم  Biggrin.gif

8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
14. دلیل انتخاب نام کاربری؟
1. سال 1376 دوم بهمن ماه 17 ساله.اهل گنبد و تولدم گنید.ترکمن
2.یه خواهر بزرگتر ویه برادر کوچکتر دومین فرزند
3. چهارم دبیرستان رشته تجربی
4. نه سنم نمیرسه در آمدم هنوز فقط شارژ Biggrin.gif . دوست دارم کار کنم ولی تابحال نشده
5.بازیگر douglash booth. خواننده انریکه. ورزش دوندگی و دوچرخه سواری .شهر همین گنبد.کشور ایران خوبه بابا.درس زبان انگلیسی. شغل پرستاری و هرچی به جراحی مربوطه
6.قورمه سبزی و مرغ با رب اناری که مادرم درست میکنه.ماکارونی چون بهم نمیسازه.فقط در حد سرخ کردنی واینا بلدم یه مدت قورمه سبزی اینارو یاد گرفتم ولی بعد ول کردم
7.طراحی.بیشتر چیزای دستی. تابه حال کلاس نرفتم ولی طراحیم میگن عالیه
8.خوب :برای کسای که دوستم هستن تاآخرش مایه میزارم.شوخ(فقط با دوستای نزدیکم) بد :وقتی از کسی خوشم نیاد همه جوره ضایعش میکنم وهی بهش گیرمیدم.به حرف مامانم زیاد گوش نمیدم.به گرون فروشی وقالی و قالیچه(هنرهای دستی)
9.تهران.ترکمنستان.مکان برج قابوس.نایع دستی
10.تو فیس دیدم یکی آدرس گذاشته توی یکی از پیج های شارژ منم که کنجکاوسریع اومد.آدمین مهربونه مخصوصا با بعضی ها که خیلی از حد میگذردن بعضی وقتا
11.samsung champ deluxe (گوشی برادرم از مال بالاتره والا)200 فک کنم.دو تا سیم کارت همراه اول ندارم.فک کنم 20 تومن میگیرم معمولا دیرمیرسم چون.نه حتی زیاد نفروختم که بخرم فقط ذخیره کردم
12. از 13سالگی.با کامپیوتر گاهی هم لپ تاپ
13. بیام نت معمولا زیاد اهل بیرون رفتن نیستم و شوخی بامادرم.وقت آزاد ورزش میکنم و حوصله کردم رمان مینویسم.خوب: روزی که خبر رسید تو امتحان تغییر رشته قبول شدم از ریاضی به تجربی.بد: روزی که یکی از معاون های دوره ی دبستان جلوی مدرسه ضایعم کرد هنوزم اثراتش هست Undecided.gif
14.اسمم مایسا ست..ولی عکس یه مدل خارجیه اسمش کارا
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29