موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
ساحل جان دمت گرم این تاپیکت خیلی عالیه واقعا اگه بچه ها منظم و مرتب و با ادب بیان شرکت کنن میتونه جز تاپیکای ثابت و همیشگی انجمن باشه
Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
با تشکر از شما آقا امیر برای پاسخگویی کامل ب سوالا من برای شما شارژ ایرانسل رو میفرستم، فقط 2 ، 3 تا سوال دیگه هست اگه خواستین و وقت کردین جواب بدین:
1. گفتین لهجه و گویش ندارین قزوین ک شنیدم ترک هستن منظورتون اینه ترکی بدون لهجه صحبت میکنین؟!
2. سوال دیگه این عکس رو همیشه از اول میذاشتین آیا عکس واقعی خودتون هست؟ و دلیل انتخاب نام کاربریتون (چون انتهاش player یعنی بازیکن داره) چیه و آخرین سوال امضاتونم همیشه این جمله «زنگ بالا رو بزن» هست میشه بگین دلیل انتخاب این نوشته برا امضاتون چی بوده! :)

با تشکر از اینکه در صندلی داغ شرکت کردین.
دوستان عزیز دیگه هم خواستن در صندلی داغ شرکت کنن اینجا یا پیام خصوصی اعلام کنن تا ب ترتیب یک سری اولویت ها هر روز یکی از عزیزان ب سوالا جواب بدن :)
(01-11-2015، 12:22 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از شما آقا امیر برای پاسخگویی کامل ب سوالا من برای شما شارژ ایرانسل رو میفرستم، فقط 2 ، 3 تا سوال دیگه هست اگه خواستین و وقت کردین جواب بدین:
1. گفتین لهجه و گویش ندارین قزوین ک شنیدم ترک هستن منظورتون اینه ترکی بدون لهجه صحبت میکنین؟!
2. سوال دیگه این عکس رو همیشه از اول میذاشتین آیا عکس واقعی خودتون هست؟ و دلیل انتخاب نام کاربریتون (چون انتهاش player یعنی بازیکن داره) چیه و آخرین سوال امضاتونم همیشه این جمله «زنگ بالا رو بزن» هست میشه بگین دلیل انتخاب این نوشته برا امضاتون چی بوده! :)

با تشکر از اینکه در صندلی داغ شرکت کردین.
دوستان عزیز دیگه هم خواستن در صندلی داغ شرکت کنن اینجا یا پیام خصوصی اعلام کنن تا ب ترتیب یک سری اولویت ها هر روز یکی از عزیزان ب سوالا جواب بدن :)

ممنون از شما و دوستان
1.قزوین ترک داره ولی الموت گویشش ترکی نیست یکم شبیه به شمالیاست ولی من فقط فارسی صحبت میکنم و متوجه میشم
2.نه این عکس بازیگر آمریکایی هست در سریال : The Vampire Diaries ولی از نظر استخوان بندی صورت کمی به ایشون شباهت دارم . . . قبلا عکس خودم رو گذاشته بودم . . . همونطور که گفتم به بازی کامپیوتری pes2013 علاقه دارم و یک بار هم مقام آوردم و به همین دلیل player1 رو اضافه کردم . . . برای پست و اسپم بعضی کاربرا این امضارو انتخاب کردم زمانی که اسپمی بی مورد ارسال میکنن ازشون میخوام که به امضام توجه داشته باشن بیشتر جنبه مزاح داره
خواهش میکنم
سوالهای جالبی بود

اگر یه روزی یکی از عزیزانت مرتکب جرمی بشه و هیچ کس جز شما از اون باخبر نباشه و اون عزیز ازتون بخواد لوش ندید. و پلیس یکنفر دیگه رو بجای اون دستگیر و براشون مسلم بشه جرم کار اونه و بخوان مجازاتش کنن. شما چکار میکنید؟؟؟؟؟
(01-11-2015، 12:05 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه سوال از امیر میپرسم Rolleyes.gif

اگر یه روزی یکی از عزیزانت مرتکب جرمی بشه و هیچ کس جز شما از اون باخبر نباشه و اون عزیز ازتون بخواد لوش ندید. و پلیس یکنفر دیگه رو بجای اون دستگیر و براشون مسلم بشه جرم کار اونه و بخوان مجازاتش کنن. شما چکار میکنید؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما سوالتون خیلی خیلی دور از واقعیته
ولی پاسخ میدم
خداروشکر قزوین شهر آرومیه و جرم کمتر اتفاق میوفته ولی اگه خدایی نکرده اتفاق بیوفته من همیشه طرف حق رو میگیرم و اول از نصیحت خود عزیزم شروع میکنم اگه جوابی نگرفتم به پلیس نمیگم ولی واسه یکی از بزرگان حتما موضوع رو باز میکنم و متاسفانه این راز رو نگه نمیدارم.
فکر نکنم اصلا دور از واقعیت باشه

اتفاقیه که ممکنه برای هرکسی در هر جایی اتفاق بیفته. ربطی به امن بودن شهر نداره .  Rolleyes.gif

به هرحال ممنون از جوابتون  Rolleyes.gif
من هم میتونم شرکت کنم و تمم سوال های خصوصی هم میتونید بپرسید Rolleyes.gif
ممنون سعید بلک عزیز، حالا الان ک مسابقه هنگی اومده فک کنم وخ نشه ولی امشب یا فردا سوالا از شما میپرسم جواب بدین Rolleyes.gif
زود یکی انتخاب بشه چندتا سوال بپرسم ازش Confused
بزرگمهر عزیز سعید بلک عزیز انتخاب شدن البته من امشب وخ نمیکنم سوال بپرسم! ولی سری اول سوالا برا همه مشترکه سعید عزیز هروخ وخ کردی جواب بده البته من فردا میتونم بقیش بپرسم:))

1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟/
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. (اینو خواستی بگو) میزان تحصیلات و شغل پدر و مادر :)
6. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
7. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
8. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
9. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟
10. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟
11. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
12. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
13. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29