موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(01-11-2015، 09:56 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگمهر عزیز سعید بلک عزیز انتخاب شدن البته من امشب وخ نمیکنم سوال بپرسم! ولی سری اول سوالا برا همه مشترکه سعید عزیز هروخ وخ کردی جواب بده البته من فردا میتونم بقیش بپرسم:))

1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟/
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. (اینو خواستی بگو) میزان تحصیلات و شغل پدر و مادر :)
6. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
7. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
8. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
9. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟
10. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟
11. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
12. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
13. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟

روز 1 آذر سال 73
1برادر بزرگتر دارم
رشته دبیرستان تجربی ولی مهندسی MCITP دانشگاه نرفتم مجتمع فنی رفتم تهران
ماشین 2 هفتس گرفتم تیبا 1 sx
منبع در آمدم خدمات کامپیوتر و اینترنت _ تولیدی پوشاک هم بابامینا دارن که اونجا هم هستم یکم
پدرمادرم جفتشون تا 3 دبیرستان خوندن
بازیگر فقط امین حیایی و هنگامه قاضیانی و هدیه تهرانی_خواننده علی بابا_فیلم فقط Saw و سریال Walking Dead_تهران_ایران_شبکه_خدمات و تعمیرات کامپیوتر
عاشق قرمه سبزی و یخورده از ماکارانی خوردن ... رو دوس ندارم_تخم مرغ با رب بلدم
زبان خوندم بچه که بودم تافل
شهرهای شمال هرجاش که بگی رفتم .جای دیگه نرفتم
یادم نیست چجور آشنه شدم ولی فک کنم توی گوگل سرچ کردم
ادمین هم بنده خدا درگیری و مشغله زیاد داره و گاهی توقعات بیجا داریم شاید به حق شایدم ناحق
2تا اس4 سامسونگ دارم قیمتش اولش حدود 1800 بودش الان حدود 1تومنه فک کنم
یه گوشی 2 سیم هم دارم چینیه 10 تومنم نمی ارزه _ از مسابقات شارژ فقط مثلا 100 تومن توی ماه میگیرم اونم اصلا نمیفهمم چجوری نیستو نابود میشه Angry.gif
از 15 سالگی pc داشتم با کامپیوتر میام نت اکثرا
به آقا سعید ماشاله زرنگ و حرفه ای هستی! البته اصلیت و خصوصیات خوب و بدتم نگفتیا!
1.خوب حالا چون گفتی سوالای بیشتر جواب میدی بگو بچه کدوم محله تهرانی، هنرمندا کدومشون از نزدیک دیدی؟
2. حدود قد و وزن؟ این عکسی گذاشتین احتمالا اولی دستشو جلو اورده خودتونی پس دومی کی هست؟(البته شایدم هر دو خودتونی ولی این عکس فکردم 30 سال ب بالا باشین! :))
3. دلیل انتخاب نام کاربریت ادامش بلک یعنی سیاه گذاشتین چیه؟
4. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟
5. چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...

دوستان عارف و بزرگمهر عزیز و بقیه دوستان سوالاتون رو از اقا بلک بپرسین:)
(02-11-2015، 01:18 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به آقا سعید ماشاله زرنگ و حرفه ای هستی! البته اصلیت و خصوصیات خوب و بدتم نگفتیا!
1.خوب حالا چون گفتی سوالای بیشتر جواب میدی بگو بچه کدوم محله تهرانی، هنرمندا کدومشون از نزدیک دیدی؟
2. حدود قد و وزن؟ این عکسی گذاشتین احتمالا اولی دستشو جلو اورده خودتونی پس دومی کی هست؟(البته شایدم هر دو خودتونی ولی این عکس فکردم 30 سال ب بالا باشین! :))
3. دلیل انتخاب نام کاربریت ادامش بلک یعنی سیاه گذاشتین چیه؟
4. تفریحاتت یشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟
5. چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...

دوستان عارف و بزرگمهر عزیز و بقیه دوستان سوالاتون رو از اقا بلک بپرسین:)

خصوصیات خوبم اینه که واقع بین هستم و سعی میکنم که سکوت کنم همیشه تا بخوام حرفی بزنم
خصویات بدمم اینه که ی موقع بفهمم کسی نامردی در حقم کرده یا اینکه زیرورو کشیده باشه دیگه ازش میبرم و دیگه حس خوبی بهش نخواهم داشت
بچه پاین شهر تهران میدان فلاح منطقه 17_ اصلیتم تهرانی هستش و فقط پدر پدربزرگم ریشش به تبریز میخوره بقیه تهرانن____هنرمندا رو کسی ندیدم علاقه ای به دیدنشون زیاد ندارم فقط یکی دو دوست بازیگر دست دو دارم
قدم 179 وزنمم حدود 70 _ نه من دومی هستم . اولی داداشمه
دلیل انتخاب بلک برمیگرده به زمانی که یاهو مسنجر بود و روم هاش وجود داشتن . اون زمان ما یه گروه بزرگی بودیم به اسم بلک که بنده ادمین روم بودم
که بلاخره یه شیطنتو کل کل هایی میکردیم اگر کسی یادش باشه یا قبلا روم های یاهو رفته باشه خیلی از این کل کل های یاهو دیده که اکثرا ما هم بودیم
تفریحاتم عشق خانوادست همینو بس
خاطرات خوبم برای 21 ماه سربازیمه که واقعا بی نظیر بود پادشاهی میکردم برای خودم
خاطره خوبم اینه که ی روزی نامزدی یکی از سرباز ها بودش
نمیذاشتن بره مرخصی . بعد منم آجودان سرهنگمون بودم یعنی اینکه دم دست سرهنگ بودم یجورایی معاونش بودم
همه چی دست من بود مرخصی و ... اومدش پیش من گفت سعیدجون مادرت بذار برم نامزدم منتظرمه فلان.
از اونجا که آدم لارجیم Shy.gif گتم باشه فرستادمش رفت . ظهر شانسی بازرسی اومد آمار گرفت کی هس کی نیس
منم ریلکس بودم . تا رسید به اسم اون بنده خدا همه ساکت شده بودن من گفتم فرستادمش خونه
هیچی دیگه یکم به قول معروف توی مخم رفتنو گزارش رد کردن که چرا این کارو کردم منم پارتی داشتم توی رکن 1 گزارشو برداشتن Tongue.gif
خلاصه ایکه بهترین زندگی من بود این 21 ماه
با تشکر از شما سعید عزیز برای اینکه سایر عزیزان از صندلی داغ نترسن ک زیاد سوال میپرسم فعلا دیگه سوال نمیکنم و کد همراه اول شما رو هم میفرستم. ولی اگه دوستان دیگه ازتون سوال داشتن تا شب پرسیدن جواب بدین:) جالبه همش فک میکردم عکس اولی شما هستی.
همچنین پس من بیشتر از شما بازیگرا و شخصیت ها رو دیدم! حتی احمدی نژاد هم قبلا دیدم البته از ارتفاع خیلی زیاد! :) امیر تاجیک و چنتا دیگم دیدم در حال اجرای آهنگ البته خیلی سال قبل :)
سعید عزیز بقیه دوستان نیومدن سوال بپرسن!
راستی ی سوال آقا سعید مگه آموزشی و بعدش خدمت سربازی هم تهران بودی اینقد راضی هستی پس چی همه از سربازی فرار میکنن میرن میخرن:)(لابد بند پ داشتی ک راضی هستی:))
سوال بعدی اینه یجا سوال تصویری قبل گفتی کاری کردین دیگه کسی از ... طرفتون نمیاد منظور چی بود!:)
چجوری مهندسی رو گرفتی با اینکه سربازیم رفتی؟
من 70 ام تازه میخام برم سربازی هنوز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Confused
(02-11-2015، 06:18 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید عزیز بقیه دوستان نیومدن سوال بپرسن!
راستی ی سوال آقا سعید مگه آموزشی و بعدش خدمت سربازی هم تهران بودی اینقد راضی هستی پس چی همه از سربازی فرار میکنن میرن میخرن:)(لابد بند پ داشتی ک راضی هستی:))
سوال بعدی اینه یجا سوال تصویری قبل گفتی کاری کردین دیگه کسی از ... طرفتون نمیاد منظور چی بود!:)

آموزشی شهرستان بیرجند بودم دهات خوسف

خیلی خوب بودش هواش . جایی که من بودم عالی بود

بعدش افتادم تهران با خواست خدا پیش یه فرمانده واقعا خییلی خوب

جامم که آجودان شدم که خداروشکر از همه جا توی سربازی بهتره راحت بودم جو هم بسیار عالی بود
اونایی هم که میگن بده و فلان باید بشینیم ببینیم از سربازی چی انتظار دارن بلاخره سختی ام داره بهشت که نیست Biggrin.gif پارتی نداشتم خدایی یعنی داشتم ولی استفاده نکردم

فقط خودمو چندتا از دوستام که توی جاهای حساس ستاد نیرو بودن هوای همدیگرو داشتیم
منظورم از اون این بود که کلا سعی میکنم نزدیک کسی نشم بلاخره شنیدن آواز دو قل از دور خوشست
نزدیک که بشی بوش در میاد Heart.gif
دیگه وخ نمیکنم امشب سوال بپرسم:(
علی عزیز آقا سعید گفتن دوره ازاد رفتن. بعنوان مثال قبلا ی دوره هایی بود 1 ساله بقول خودشون میگفتن مدرک مهندسی صنایع میدن و استخدام میکنن و البته خیلی گرونم بود :))
علی آقا خودتو برا صندلی داغ آماده کن اینجوری قبول نیستا :)
راستی دوستان و خصوصا سعید عزیز ی سوال بذهنم رسید چرا اکثرتون فیلمای مورد علاقتون خاطرات خون آشام، اره و سایر فیلمای ترسناکه ... آخه این فیلما کجاش قشنگه  (خودم ندیدما!)Biggrin.gif
منم باشم یه سری :)
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29