موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
غذا مورد علاقم چلو ماهی و قرمه سبزی از غذای خاصی بدم نمیاد و فقط نیمرو بلدم درست کنم
7 هنر خاصی ندارم کلاس زبان انگلیسی رفتم
8 خصوصیت خوب اینکه خیلی صبورم و بد اینکه زیادی خجالتیم مردم شهرم بیشتر به چونه زنی معروفن
9مشهد و شیراز رفتم کشور خارجی چند ماه پیش با دوستام رفتیم تایلند سوغات شهرم گز هست و جاهای دیدنی سی و سه پل و پل خاجو . چهل ستون . منارجنبون و خیلی جای دیدنی داره حتما تشریف بیارین
10 از گوگل و ادمین هم پسر مهربونیه
11 یک گوشی نوکیا 6120 و یک سامسونگ j7 دارم قیمت نوکیا را نمیدونم چند سال پیش گرفتم 170 تومن و سامسونگه را تازه گرفتم 920 تومن4تا ایرانسل و 2 تا همراه اول دارم ماهی حدود 40 تومن شارژ میگیرم با پولش چیزی نخریدم همشو زنگ میزنم تازه کم هم میارم خخخ
12از 15 سالگی و با گوشی و کامپیوتر میام لپ تاپ ندارم
13گردش با دوستام و وقت ازادمو بیشتر میام نت و بازی کامپیوتری در مورد خاطره هم خاطره بعدا مینویسم الان وقت تایپشونو ندارم
14 قدم 170 و وزنم 58 هست و از 20 به خودم 16 میدم
تنهایی Biggrin.gif
خوب آقای عباسی متاسفانه امروز بخاطر این مسابقه همراه اول جواب نمیداد کم تونستم بیام و اما ادامه سوالات، شما در پروفایل نوشتید تهران و بعد گفتین اصلیت اصفهانی، آیا الان تهران ساکنی یا اصفهان؟ چن سال تهران بودید و چرا؟ (اگه هنوز تهرانی کدوم محله میشینین)

ب نظرت تهرانیای اصیل چ تفاوتایی با مردم شهرتون یا دیگر شهرا دارن ... خواستی ی جمله یا جک ب لهجه اصفهانی بگو :)
33 پل ک قبلا آب داشت و بعدش آب خشک شده بود تی وی نشون میداد شده بود زمین فوتبال  Biggrin.gif البته اصفهان گز و پولک و پشمک هم معروفه و از غذاها بریونی معروفه فکنم شبیه گوشت چرخ کرده بود  Biggrin.gif چهارباغ بالا و پایین هم ک مجتمع هست برای خرید  Biggrin.gif
بعد شما مگه سربازی رفتی اگه نرفتی کی باید برین؟
ادامه سوالا بعدم میپرسم  Biggrin.gif
(17-11-2015، 12:33 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنهایی Biggrin.gif

متاسفانه بله  Biggrin.gif
من اصلیتم اصفهانی بخاطر کار پدرم چند ماه در سال را میاییم تهران هر دفعه یک جای تهران اپارتمان میگیریم مثلا پارسال منطقه4تهرانپارس بودیم والا تهرانی ها زیاد لارجن ولی اصفهانی ها یکم خصیصن  Wink.gif جک بلد نیستم
زاینده رود الان اب داره و در مورد غذاهم بله غذا ها و جا های دیدنی زیادی اصفهان داره اصلا نمیشه شمردشون Biggrin.gif سربازیم نرفتم اگه بشه میخام بخرمش Undecided.gif با این موضوع خودمم درگیرم Sad.gif
ممنون آقا عباسی کد همراه اول شما رو هم فرستادم البته بعضی سوالا جواب ندادین! مثه ی خاطره خوب و بد یا ی جمله ب زبون اصفهونی :)
بعدم پروفایل دیدم مدل گوشی زدین اپل و اینجا گفتین نوکیا و سامسونگ دارین حالا زیاد مهم نیس وخ کردین بازم ب این سوالا جواب بدین اگر ن هم ک هیچ Biggrin.gif همچنین اگه بعد دیپلم باید میرفتین سربازی چون دانشگاه نرفتین مگه الان سرباز فراری حساب نمیشه و اضافه خدمت نداره؟ البته فکنم تا 2 سال میشه برا کنکور دیرتر رفت Biggrin.gif
شما متاسفانه فعلا نمیشه چون تازه همین امروز عضو شدی از طرفی گفتی « پس دیگه این دو مسابقه تست نکنیم» و نشون میده قبلا شارژ رایگان میگرفتی و البته درست یک کاربر قبل شما کاربری السانا هم همین امروز عضو شده بود و جالب بود ک دو کاربر با یک نام مشابه و نسبتا کمیاب تقریبا همزمان عضو شدن ولی در آینده کاربرای خوب تازه وارد هم میتونن شرکت کنن (چون قبلا جایزه شارژ برای کاربرای تازه وارد گذاشتم و بعد ک شارژ ارسال کردم فهمیدم بیشترشون همون روز عضو شده بودن و...)
خوب اول میشه بگی چرا گفتی پس دیگه این دو مسابقه تست نکنیم! چون کاربرا و تسترای قدیمی بیشتر این مسابقات 1000 نفره پیام انبوه میدن تست نمیکنن و معمولا بعد از گذشتن در تاپیک فقط ی نفر (بیشتر از تسترا) تست میکنه میگه نداده بعد شما تازه امروز جدید اومدی از کجا میدونستی مسابقاتی ک 120 هر کدوم شارژ کم میکنه باید تست بشه و خودت هم تست کنی Biggrin.gif
سلااااااااااااااااااام
امروز ميخوام رو صندلي داغ بشينم  Wink.gif اميدوارم نسوزم Dodgy.gif
و اما مهمان اینبار صندلی داغ دوست خوبم arasheslai هستن :)
سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29