موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(10-11-2015، 08:40 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عارف عزیز خانم مایسا رفتن ک Sad.gif

شمابگو من میام میرم Biggrin.gif
ممنون جواب دادی، جالبه پس دبیرستانی هم اینجا داریم  Biggrin.gif البته سعی میکنم زیاد سوال نپرسم دوستای دیگه اگه سوال داشتن بپرسن. تازه دیدم گنبد زده گلستان و اینقد جنگل گلستان رد شدم گنبد نمیدونستم استان گلستانه! دلیل انتخاب نام کاربری نگفتین فکنم اسم خارجی باشه. بعد زبون اصلی مگه ترکی هست ک خواننده و بازیگر ترک دوست دارین Biggrin.gif
شارژ ایرانسل براتون میفرستم ولی اگه احیانا بعد بازم سوال بود منو دوستان میبپرسیم
(10-11-2015، 09:39 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جواب دادی، جالبه پس دبیرستانی هم اینجا داریم  Biggrin.gif البته سعی میکنم زیاد سوال نپرسم دوستای دیگه اگه سوال داشتن بپرسن. تازه دیدم گنبد زده گلستان و اینقد جنگل گلستان رد شدم گنبد نمیدونستم استان گلستانه! دلیل انتخاب نام کاربری نگفتین فکنم اسم خارجی باشه. بعد زبون اصلی مگه ترکی هست ک خواننده و بازیگر ترک دوست دارین Biggrin.gif
شارژ ایرانسل براتون میفرستم ولی اگه احیانا بعد بازم سوال بود منو دوستان میبپرسیم

Angel.gif اره دیگه
نام کاربری اسم خودمه ولی عکس مال یه مدل خارجیه .نه خوب زبونم ترکمیه ازایرانیا هم خوشم میاد ولی فقط یه چندتایی موندن دیگه Biggrin.gif
اکی منتظرم
سلااااام

مایســــــــــــــآ ترکمنـــــــــــــــــــی Huh.gif Huh.gif

منـــــــــــم ترکمنم هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاع!
سلام مایسا یعنی چی؟
منم دوس دارم شرکت کنم
(10-11-2015، 10:43 PM)anekhma نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مایسا یعنی چی؟

نام گیاهی کوچک و یک ساله که بسیار ظریف است .مادرهم میشه
(10-11-2015، 10:40 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام

مایســــــــــــــآ ترکمنـــــــــــــــــــی Huh.gif  Huh.gif

منـــــــــــم ترکمنم هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاع!

Angel.gif بلی
دوستان سوال بپرسین دیگه  Biggrin.gif  و اما ادامه سوالات! شما ب جنگل گلستان نزدیکی اونجا هم میرین! مکانهای دیدنی گنبد هم ک فکنم نگفتین. بعد شیفت صبح کلاس دارین یا بعد از ظهر قبلا ک میگفتن نمیشه موبایل مدرسه ببرن و البته خیلیا یواشکی میبرن ظاهرا :) بعد امسال اولین ساله میخای کنکور بدی یا ازاد پارسال شرکت کردی؟ بنظرت رتبت چند میشه و چه رشته هایی میزنی؟ اگه ازاد یا پیام نور و غیرانتفاعی و ... قبول بشی هم میری؟ بعد گفتی خبر خوش بوده ک امتحان تغییر رشته قبول شدی. تعریف کن چ درسایی آزمون تغیر رشته بوده و باید نمره چند میگرفتی! (البته بازار کار رشته ریاضی و رشته های فنی و کامپیوتر خیلی بهتره). حالا بگو ب هوش خودت از 20 چ نمره ای میدی؟ حدود معدلت چنده؟ مدارس دولتی میری؟ حتما گنبد بدنیا اومدی دوست داری برای زندگی ب ترکمنستان بری؟    Biggrin.gif
Sleepy.gif
(10-11-2015، 10:46 PM)anekhma نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دوس دارم شرکت کنم

Undecided.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29