موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(18-11-2015، 04:19 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اما مهمان اینبار صندلی داغ دوست خوبم arasheslai هستن :)
سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟
28 سال 5/11/65 تهران اصليت مشهد :
1 خواهر 1 برادر من وسطيم Shy.gif
فوق ليسانس حقوق دانشگاه فردوسي مشهد سال 92 تموم شد  Dodgy.gif
کارشناس حقوقي شرکت خصوصيم هي يه نون حلالي دزمياريم ماشين دارم يه پرايدوووو Angel.gif
اوووه اين خيلي طولاني ميشه فيلماي معمايي دوس دارم وترجيحا هاليوودي Blush.gif
کلا ادم خوش خوراکيم وخيلي رو غدام حساس نيستم ولي آشپزيم در حد يه پلوي معموليه :
کلاس زبان انگليسي و شنارفتم
آدم بايد بامرام باشه بقيه خصوصيتاي خوب مياد خودش Shy.gif
خارج کشور که نرفتم  Sad.gif ولي شهراي معروف ايران رو ديدم شيراز خيلي با صفاس مردمش هم باحالن
بصورت اتفاقي تو برج 12 پارسال آشنا شدم ادمين گله يه دونه اس، چوب ادمين گله هرکي نخورده خوله Wink.gif
سامسونگ دوسيم دارم زياد شارژ نتونستم بگيرم تو اين يه سال حدود 250 هزار تومن ايرانسل و نزديک 70 هزار تومن هم همراه اول گرفتم 
از سال اول دانشگام (85) موبايل دارم کامپيوترم ازهمون موقع با سيستم ميام موبايل روز Wink.gif
معمولا ميرم سالن واليبال بازي ميکنم قدم 185 و چارشونم هوشم در حد معموليه 18/85 Wink.gif متاسفانه عينک ميزنم Angry.gif
ممنون ارش عزیز وای فکرشو نمیکردم اینجا فوق لیسانس اونم سراسری داشته باشیم ولی چنتا از دوستان خوب از جمله شما فوق لیسانس هستین :)) حقوق ک یکم ترسناکه! البته میبخشیدا ولی همه چی الان بند پ میخاد:) حالا شما ک سراسری خوندی چرا دفتر وکالت نزدین و گرایش حقوق ظاهرا فرق داره برا فوق لیسانس شما چ گرایشی بودی؟ نکنه قتل و طلاق و یا خانوادگی ... :) بعد شما نوشتی تهران دنیا اومدی ولی اصلیت مشهد لابد الان تهران هستین اگه آره کدوم محله؟ اگه تهرانی حاضری برای زندگی ب مشهد بیای؟ :) خاطره هم نگفتی خصوصا خاطرات دانشگاه! سربازی هم لابد از سال 92 ب بعد ک دانشگاه تموم شده رفتین؟ بعد برا دکترا هم شرکت کردین یا ن اگه آره چ گرایشی و آیا از رشتت راضی هستی اگه برگردی عقب دوباره همین رشته انتخاب میکنی؟ نگفتی چ رشته های دیگه ای جز رشته حقوق دوست داری :)
نام کاربری هم نکنه اسم و فامیل واقعی خودتونه؟ بعد این تصویر آواتار عکس خودتونه؟ اگه ن دلیل انتخاب این عکس چی بوده چون بظاهر عکس بچه ای آروم و البته مودب هست:)
ممنون صندلی داغ شرکت کردی شارژ همراه اول شما هم میفرستم حالا اگه وخ کردین بازم این سوالا جواب بدین :)
ممنون رهای عزیز خوبه شما هم تحصیل کرده و البته خیلی با شخصیت هستین و دوستانی ک از همه لحاظ خوب هستن خدا رو شکر تعدادیشون هنوز هستن Biggrin.gif
(19-11-2015، 12:41 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ارش عزیز وای فکرشو نمیکردم اینجا فوق لیسانس اونم سراسری داشته باشیم ولی چنتا از دوستان خوب از جمله شما فوق لیسانس هستین :)) حقوق ک یکم ترسناکه! البته میبخشیدا ولی همه چی الان بند پ میخاد:) حالا شما ک سراسری خوندی چرا دفتر وکالت نزدین و گرایش حقوق ظاهرا فرق داره برا فوق لیسانس شما چ گرایشی بودی؟ نکنه قتل و طلاق و یا خانوادگی ... :) بعد شما نوشتی تهران دنیا اومدی ولی اصلیت مشهد لابد الان تهران هستین اگه آره کدوم محله؟ اگه تهرانی حاضری برای زندگی ب مشهد بیای؟ :) خاطره هم نگفتی خصوصا خاطرات دانشگاه! سربازی هم لابد از سال 92 ب بعد ک دانشگاه تموم شده رفتین؟ بعد برا دکترا هم شرکت کردین یا ن اگه آره چ گرایشی و آیا از رشتت راضی هستی اگه برگردی عقب دوباره همین رشته انتخاب میکنی؟ نگفتی چ رشته های دیگه ای جز رشته حقوق دوست داری :)
نام کاربری هم نکنه اسم و فامیل واقعی خودتونه؟ بعد این تصویر آواتار عکس خودتونه؟ اگه ن دلیل انتخاب این عکس چی بوده چون بظاهر عکس بچه ای آروم و البته مودب هست:)
ممنون صندلی داغ شرکت کردی شارژ همراه اول شما هم میفرستم حالا اگه وخ کردین بازم این سوالا جواب بدین :)

توفوق ليسانس گرايشا مختلف ميشه حقوق خصوص ، حقوق جزا،حقوق بين الملل ، حقوق بشر و.....مشهد معمولا سرميزنم جاي خوبيه واسه زندگي خلوته و اروم خاطرات زياده اينجا جانميشه Wink.gif
ايشون جيگردايين Blush.gif
(19-11-2015، 02:52 AM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاییز عزیزاتفاقا منم دانشجوی فوقم.سراسری Wink.gif البته اخراشه.بخاطر این گفتم.خیلی سرم شلوغه.بازم بابت این تاپیک ازت ممنونم.خیلی خوبه بعد از کلی درس خوندن و مشغله های دیگه واسه تنوع میای اینجا دنیای خوبیه این موبایل روز  Shy.gif

آفرین. چه رشته ای و کدوم دانشگاه؟؟
و اما مهمان اینبار صندلی داغ دوست خوبم mohammadamin17 هستن :)
سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟
متولد 1371/12/26 هستم 22 سالمه متولد ماهشهر و ساکن ماهشهر بخش سربندر هستم..اصلیتم عرب هستم

سه تا خواهر تک پسر خانواده هستم فرزند اولم

دبیرستان: دیپلم ریاضی و فیزیک و کامپیوتر دارم..دانشگاه: مهندسی شیمی ترم 5 انصراف دادم و کاردانی گرفتم...بخاطر شرایط نامساعد مالی و خواهرم بیمار سرطانی بود که همه زندگی خودمون رو به پاش ریختیم مجبور شدم ترک تحصیل کنم آزاد میخوندم..ترمی حدود یه میلیون و خورده ای

ماشین ندارم..فعلا توی یه کلوپ مشغولم

جمشید هاشم پور..هایده و داریوش..فوتبال و والیبال...عقرب و پایگاه جهنمی...فوتبال....ما به عشق رس( سربندر ) زنده ایم...سوءد...ریاضی...مهندسی

قلیه ماهی و صبور...کنسرو لوبیا خیلی بدم میات..آشپزی نبلدم

تاءتر رو یه دوره سه ماهه رفتم هنری خیلی بحالیه
مردم شهرمون به مهمون نوازی معروفند البته باس باهاشون معاشرت کنی تا متوجه بشی

مسافرت خیلی کم رفتم...ماهی و خرما

از فیس بوک آشنا شم ....با آدمین زیاد برخورد نداشتم

180 تومن ایرانسل و 260 تومن همراه اول البته تو چارتا سیم همراه اول..سامسونگ گلگسی اس تری سری اولش حدود هشتصد تومن البته فک کنم

از 14 سالگی...بیشتر مواقع با گوشی میام به ندرت با pc میام

تفریحاتم بیشتر با رفقاس اونم فوتبال...شنا و غیره...
قدم 174 وزن 72 کیلو ...بنظر دوستام 15-18
عینکی نیستم
ممنون محمد عزیز از اینکه ب سوالا جواب دادین انشالا خواهرتون هم دوباره سلامتی کامل بدست بیاره.
دیگه زیاد سوالی ب ذهنم نمیرسه. شنیدم بیشتر جنوبیا عرب هستن و لابد عربیتون هم خوبه :) فقط اون 17 بعده نام کاربریتون برای چیه چون سنم ک نیست:)
شارژ همراه اول شما هم میفرستم بقیه دوستان اگه سوالی داشتن بپرسن :)
(20-11-2015، 05:35 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون محمد عزیز از اینکه ب سوالا جواب دادین انشالا خواهرتون هم دوباره سلامتی کامل بدست بیاره.
دیگه زیاد سوالی ب ذهنم نمیرسه. شنیدم بیشتر جنوبیا عرب هستن و لابد عربیتون هم خوبه :) فقط اون 17 بعده نام کاربریتون برای چیه چون سنم ک نیست:)
شارژ همراه اول شما هم میفرستم بقیه دوستان اگه سوالی داشتن بپرسن :)

خواهش میکنم...قربانت سلامت باشی...آره عربیم عالیه تقریبا ....بعشق اجیم که 17 مهری هستش عاشق 7 و 17 هستم
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29