موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
تاپیک جدید Heart.gif 
قوانین جدید بخش :
1 - از این به بعد هر کاربری که کد رو داشت میتونه دقیق با توضیحات کامل بعد از ساعت 5:30 دقیقه عصر کد رو قرار بده
2 - شما کد رو به صورت دلخواه وارد میکنید پس شارژ بگیرید یا نه به ما مربوط نخواهد
3 - در صورت دسترسی ما به کد ها در اولین فرصت در انجمن قرار داده خواهند شد
تاپیک اختصاصی کدها : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا فوانین را رعایت کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 6تا شارژ گرفتم Tongue.gif
Heart.gifلطفا اسپم ندید تا تاپیک طولانی نشه
(14-12-2014، 10:00 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif  پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 6تا شارژ گرفتم Tongue.gif

پس چرا به من نمیدههه  Sad.gif
یکی پیگیری کنه ببینه چه بلایی سر ایرانسل اومده
بعضی از دوستان میگن الان مسابقه میلیونر شارز میده ozv milioner به 8282 - تست با خودتون
پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 6تا شارژ گرفتم
به ماهم بگو تا بگیریم مرسی Sad.gif
(14-12-2014، 10:04 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 10:00 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن زدی یا قبلا؟؟ من الآن گرفتم فدات
ادمین چرا اسم تاپیک انقد طولانیه آخه
Dodgy.gif
(14-12-2014، 10:06 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 10:04 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن زدی یا قبلا؟؟ من الآن گرفتم فدات