موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوشنبه سوری همراه اول

محدود .... فعالسازی :

* 100 * 641 #

ایرانسل روز جهانی ارتباطات

2 گیگ نت داخلی 

:فعالسازی:      * 5 #

Lightbulb.gif بعضی خطوط ایرانسل

1 ، 2 یا 3 گیگ نت روزانه

فعالسازی :

* 4444 * 2 * 2 #
(17-05-2021، 11:09 AM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوشنبه سوری همراه اول

محدود .... فعالسازی :

* 100 * 641 #

ایرانسل روز جهانی ارتباطات

2 گیگ نت داخلی 

:فعالسازی:      * 5 #

Lightbulb.gif بعضی خطوط ایرانسل

1 ، 2 یا 3 گیگ نت روزانه

فعالسازی :

* 4444 * 2 * 2 #

2روزه این نت ایرانسل فعال میکنم قیمت زده ۰ ولی نامردا ۲تومن کم میکنن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#شارژ‌رایگان

♻️هر دعوت 10 هزار تومن♻️?

???تست شده???

♨️دوستاتونو دعوت کنید بعد دوستتون یه شارژ هزاری بخره شما 10 هزار میگیرید♨️
(20-05-2021، 05:31 PM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#شارژ‌رایگان

???تست شده???

سلام این مسابقه الانم فعاله یا تموم شده؟
(21-05-2021، 03:27 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2021، 05:31 PM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#شارژ‌رایگان

???تست شده???

سلام این مسابقه الانم فعاله یا تموم شده؟
سلام فعلا فعال نیست
بانی‌مد یه بازی هیجان‌انگیز و باحال داره که تا ۱۰۰ درصد کد تخفیف جایزه می‌ده!
تو هم به این بازی دعوتی،
بازی کن و کلی جایزه جذاب برنده شو!
سلام همراه منو بروز کنید ۱۰ گیگ نت ۳ روزه میده
سلام به همه اعضا و عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه سرحال و سلامت.

اپ گردش پی هر کسی سیمکارت داره و نمیتونه بزنه و بنظرش ارزش نداره 25 تومن شارژ بخره یا 15 بار کارت ب کارت کنه یا ... که برای یک سیم دعوت فعال شه
سیمکارت از شما و لینک فعال شده از من.سودی دو طرفه.به هر سیمکارت 20 هزار میده 10 برای دعوت کننده 10 برای دعوت شونده.
روزانه 7 لینک رو فعال میکنم
تلگرام nima136888
(17-06-2021، 09:22 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپ گردش پی هر کسی سیمکارت داره و نمیتونه بزنه و بنظرش ارزش نداره 25 تومن شارژ بخره یا 15 بار کارت ب کارت کنه یا ... که برای یک سیم دعوت فعال شه
سیمکارت از شما و لینک فعال شده از من.سودی دو طرفه.به هر سیمکارت 20 هزار میده 10 برای دعوت کننده 10 برای دعوت شونده.
تلگرام nima136888

شرایط جدید فعالسازی لینک دعوت
 برای فعال کردن سرویس لینک دعوت در اپلیکیشن گردش پی، در ازای انجام هریک از عملیات های زیر، یک لینک دعوت دریافت کنید.

۱- پرداخت ۴ عدد قبض از طریق درگاه بانکی

۲- ۱۵ عدد کارت به کارت موفق

۳- ۱۰ عدد کارت به کارت از مبدا بانک گردشگری

۴- پرداخت ۵ عدد شارژ حداقل ۵هزار تومانی از طریق درگاه بانکی

۵- شارژ کیف پول ۲۰ عدد حداقل ۵هزار تومانی از طریق درگاه بانکی
(23-06-2021، 05:49 PM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-06-2021، 09:22 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلگرام nima136888

شرایط جدید فعالسازی لینک دعوت
 برای فعال کردن سرویس لینک دعوت در اپلیکیشن گردش پی، در ازای انجام هریک از عملیات های زیر، یک لینک دعوت دریافت کنید.

۱- پرداخت ۴ عدد قبض از طریق درگاه بانکی

۲- ۱۵ عدد کارت به کارت موفق

۳- ۱۰ عدد کارت به کارت از مبدا بانک گردشگری

۴- پرداخت ۵ عدد شارژ حداقل ۵هزار تومانی از طریق درگاه بانکی

۵- شارژ کیف پول ۲۰ عدد حداقل ۵هزار تومانی از طریق درگاه بانکی

باگش بوگو Dodgy.gif