موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان
این سامانه ۶ گیگ و شارژ من هرچی میزنم نمیده بسته رو
نه شارژ رو نه بسته رو
۷۲ساعتم گذشته
(26-03-2019، 10:28 AM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نه شارژ رو نه بسته رو
۷۲ساعتم گذشته

سلام؛ واسه من بعد از 72 ساعت الان شارژشو فرستاد؛ خطاتونو چک کنید
(26-03-2019، 12:18 PM)kia715 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-03-2019، 10:28 AM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نه شارژ رو نه بسته رو
۷۲ساعتم گذشته

سلام؛ واسه من بعد از 72 ساعت الان شارژشو فرستاد؛ خطاتونو چک کنید

سلام. اپلیکیشن هم نصب  کردین یا فقط مرحله دومو زدین شارژ داد؟
(26-03-2019، 12:41 PM)IRIBTV3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. اپلیکیشن هم نصب  کردین یا فقط مرحله دومو زدین شارژ داد؟

سلام، نصب اپ نميخواد.
نتشم نميده الان خودكار هر دو سرويس پيامك لغوش فرستاد.
هرمی  تا 80 هزار تومن شارژ رایگان  
سرویس اپینیک پریمیوم
ارسال کد RF365418 به 307554
ارسال عدد توی پیامک 
نصب اپلیکیشن و دریافت کد دعوت دوستان از قسمت دریافت هدیه 
2 نفر اول رو شارژشونو رو انی میده ولی بقیه باید حق اشتراک روزانه بدن تا بعد 24 ساعت دعوت موفق بشه 

با سپاس از عضویت شما در اَپ اپینیک پریمیوم، اشتراک نامحدود دسترسی شما به بازی و برنامه های اندرویدی اپینیک پریمیوم بر روی این شماره موبایل فعال گردید.

دریافت کد دعوت جهت شارژ های افزایشی هدیه از طریق نصب اَپ
لینک دانلود اَپ: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمیل ارتباط مشترکین: support@apinik.com
استعلام دعوت ها: ارسال عبارت List
دریافت شارژ ها: ارسال عبارت Checkout

اگر با تبلیغات دروغین به این سرویس راهنمایی شده اید، عبارت Report را به همین شماره ارسال نمایید.
هزینه عضویت روزانه چهارصد تومان
لغو عضویت با ارسال off یا خاموش

شماره تماس پشتیبانی:
۰۲۱-۷۷۲۴۱۹۹۰ (ساعت پاسخگویی ۸ الی ۱۶)

کل کاربران دعوت شده در دوره جدید: 
2 کاربر
کاربران فعال و موئثر دعوت شده: 
2 کاربر
کاربران در صف تایید 24 ساعته: 
2 کاربر
کاربران مشمول دریافت شارژ وفاداری: 
0 کاربر
کاربران حذف شده از لیست شما: 
0 کاربر
شارژهای هدیه و وفاداری شما تاکنون: 
10,000 ریال

فاصله تا دریافت شارژ هدیه بعدی فقط با دعوت 4 کاربر فعال

- شارژ وفاداری به کاربران فعال و موئثری که بیش از  60 روز در لیست شما فعال بمانند تعلق می گیرد و برای هر 14 کاربر فعال، 80,000 ریال شارژ وفاداری پرداخت می گردد.
ـ موئثر بودن دعوت منوط به دریافت پیام تبریک و فعال ماندن مشترک دعوت شده در این اَپ می باشد.
- دریافت شارژ هدیه و شارژ وفاداری تنها درصورت فعال بودن اشتراک شما و نصب اَپ سرویس امکان پذیر می باشد.

شماره تماس پشتیبانی: 

مشترک گرامی،
10,000 ریال اعتبار سیمکارت همراه اول به حساب شما واریز گردید.
شناسه پیگیری اپراتوری:1155204839

شماره تماس پشتیبانی: 
ابتدا ارسال کد RF365418 به 307554

سپس کد داخل پیامک به 307554

و نصب اپ از لینک زیر:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-03-2019، 02:22 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نصب اپ از لینک زیر:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیامش ننوشته هر چند نفر چقد شارژ.چجوریه؟

(26-03-2019، 02:22 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نصب اپ از لینک زیر:

پیامش ننوشته هر چند نفر چقد شارژ.چجوریه؟
(26-03-2019، 08:05 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت

هرمي 307554 قبلا هم بوده و اپ نميخواسته الان تغيير كرده... (پست بالاتر توضيحاتش نوشته)...اينكه براي همه هست يا جديدا  و ...نميدونم.

خودم نزدم،لينك دانلودي كه دوستمون گذاشته خطا ميداد منم لينك مستقيم برنامه + كد هرمي خودشون رو دوباره براتون نوشتم.

الان فقط دو نفر اول هزار بدون حق اشتراک میده؟
کلا نفرات بعدش  چطوره داداش؟
(25-03-2019، 08:06 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ2000تومـــانی همــــراه اول (پیـــن)
#نکته:رو لینک کلیک کنید شمارتونو وارد کنید اگه کد فعالسازی واستون ارسال شد که بهتون 2000رو بعد میده
اما اگه کد فعالسازی نداد،یعنی اینکه قبلا هرمیشو زدین

کد:
https://landings.namanetapp.com/seq6/j9

6 گیگ نت شبانه 7 روزه همراه اول  ( 2 بامداد تا 7 صبح ) 

دوستانی از سامانه بالا شارژ گرفتن لغو کنن و نت رو دریافت کنند

شمارتون رو داخل لینک زیر وارد کنید
کد:
http://landings.namanetapp.com/seq30/dats

بعد از دریافت پیام تبریک  ارسال  freenet  به   40502
(26-03-2019، 08:12 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-03-2019، 08:05 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت

هرمي 307554 قبلا هم بوده و اپ نميخواسته الان تغيير كرده... (پست بالاتر توضيحاتش نوشته)...اينكه براي همه هست يا جديدا  و ...نميدونم.

خودم نزدم،لينك دانلودي كه دوستمون گذاشته خطا ميداد منم لينك مستقيم برنامه + كد هرمي خودشون رو دوباره براتون نوشتم.

الان فقط دو نفر اول هزار بدون حق اشتراک میده؟
کلا نفرات بعدش  چطوره داداش؟
به من که نداد ۲خط زدم فعال هم کردم خط جدید بود بازم میگه صفر