موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-04-2019، 11:53 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسایی که دیروز سامانه 405502 عضو شدن با فرستادن S شارژ هزاری رو دریافت کنن  heart

شارژش مستقیمه یا پین؟؟؟
(27-04-2019، 12:08 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2019، 11:53 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسایی که دیروز سامانه 405502 عضو شدن با فرستادن S شارژ هزاری رو دریافت کنن  heart

شارژش مستقیمه یا پین؟؟؟

پین هزاری
به سیمکارتای قدیمیت هم داد؟
(27-04-2019، 12:45 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سیمکارتای قدیمیت هم داد؟

فقط یه سیم کارت دارم همراه اول تست نکردم
(27-04-2019، 10:53 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژهای پنج تومنی الان فعالن شرکت کنیم ؟یا فقط روزی که انبوه میدن باید عضو شد؟

تا دیروز متنش داشت میشد الان نمی‌دونم.....شاید بده یا سه روز دیگه موقع دریافت شارژ بگه تموم شده...... بدون شارژ میتونی تست کنی.

(27-04-2019، 12:05 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه 405509 شارژ نداد؟؟؟

نه.... اینم شاید 48 ساعت که شد بده.... یا اینکه فقط به سیم جدید که قبلاً این سرشماره شرکت نکردن بده یا اینکه کلا شارژ نده...

(27-04-2019، 12:54 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط یه سیم کارت دارم همراه اول  تست نکردم

پست صفحات 27 و 28 تست شده...
به استارت آپ شو خوش آمدید
 مرجع معرفی استارت آپ های کشور
 برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس از نصب اپلیکیشن از منوی دریافت هدیه، شارژ هدیه 1000 تومانی خود را دریافت کنید
 لغو با  ارسال off. اشتراک روزانه پانصد تومان
3075012
فعلا اپلیکیشن مشکل داره
دوستان این برنامه اتول یار که به ازای هر دعوت هزار میده این اعتبار رو نمیشه به پول تبدیل کنی 
فقط واسه اونایی که ماشین دارن عوارصی میدن خوبه 
اینهمه الکی دعوت کردم???
(27-04-2019، 05:34 PM)masoud1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این برنامه اتول یار که به ازای هر دعوت هزار میده این اعتبار رو نمیشه به پول تبدیل کنی 
اینهمه الکی دعوت کردم???

برو قسمت اطلاعات فردی و تمامی موارد رو کامل کن بعدش درخواست برگشت اعتبار بزن....ظرف 48 ساعت به حسابت واریز میشه....البته من چند روز پیش درخواست واریز داده بودم و به حسابم واریز شد
(27-04-2019، 06:05 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2019، 05:34 PM)masoud1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینهمه الکی دعوت کردم???

برو قسمت اطلاعات فردی و تمامی موارد رو کامل کن بعدش درخواست برگشت اعتبار بزن....ظرف 48 ساعت به حسابت واریز میشه....البته من چند روز پیش درخواست واریز داده بودم و به حسابم واریز شد

میگه اعتبار هدیه رو نمیشه 
فقط پولی که خودت واریز کردی
دوست عزیز masoud1372'

حتما یه تغییراتی تو برنامه دادن که هدیه دعوت از دوستانو نمیشه به حساب واریز کرد و فقط باید باهاش عوارض پرداخت کرد....