موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-07-2019، 04:42 PM)M0bin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-07-2019، 01:12 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقات نرم افزاری که نیاز به کلون کردن و یا شبیه سازی دارن معمولا وقت زیادی میگیرن از کلون وشبیه سازی گرفته تا کلیر دیتـا و ...
لینک پایین یه برنامه ی عالی و جایگزین مناسب واسه  نرم افزارهای اپ کلونر وپارالل اسپیس است

عکس داخل پست محیط کار این نرم افزاره.که خودم اپ دیجـی پـی رو به اینصورت دراوردم

کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.karaminfo.multiaccount.dualspace.parrallelspace.mochat.parallelapp

#ادمین ،شرمنده نتونستم تبدیل به لینک کنم.
روی اندروید 9 جواب نداد!
واسه من 7 هست.مشکلی ندارم
از گوگل پلی چندتا  دان کردم.بهترینش این بود.قابلیت ساخت اکانت نامحـــدود از یه اپ رو داره که بقیه نداشتن
#جدید

?پول نقد با دعوت دوستان و مسابقات اپلیکیشن #صدرنشین?

☑️برای #همه_اپراتورها ?

1⃣ ابتدا نرم افزار صدرنشین از پست زیر دانلود و نصب کنید

کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Datis.Sadrneshin

2⃣ سپس به قسمت ثبت نام بروید و بخش ورود شماره موبایل بزنید و شمارتون وارد نمایید و کد فعالسازی ارسال شده وارد کنید و در قسمت کد معرف کد 
68CC969

#الزامی: برای دریافت هدیه ورود 35 الماس حتما کد معرف بزنید 

#توجه: الماس ها برای بازی کردن و گرفتن جایزه های نقدی بهشون نیاز دارید. 

? سپس با رفتن به منوی اصلی یا آدمک پایین صفحه ( بخش پروفایل ) ، بر علامت خودکار ? بزنید و اطلاعات خودتون شامل نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره کارت بانکی رو ذخیره کنید تا 50 سکه دریافت کنید.

▫️برای دریافت کد معرف خودتون به قسمت " سکه رایگان " بروید و با دعوت دوستانتون به ازای هر نفر 100 سکه دریافت میکنید.

▫️امکانات دیگر کسب سکه رایگان ؛ شرکت در مسابقات ، دیدن ویدیو و ارسال پیشنهاد و .... بزودی فعال خواهند شد.

برای تبدیل سکه ها به پول به منوی اصلی رفته قسمت ( صرافی ) بزنید و بر گزینه سکه به پول نقد بزنید و سکه های خود را تبدیل کنید. و برای درخواست تسویه با ثبت شماره کارت بانکی در قسمت پروفایل و با گذشت 72 ساعت کاری به حساب بانکیتون واریز میشود. (حداقل سکه مورد نیاز برای تبدیل 2000 سکه  = 40.000 هزار تومن پول نقد )

✅ 20 دعوت = 2000 سکه = 40 هزار تومن پول

▫️بدون هزینه و لغو
(02-08-2019، 12:19 PM)ابی اسمان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-08-2019، 08:54 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#جدید

?پول نقد با دعوت دوستان و مسابقات اپلیکیشن #صدرنشین?

☑️برای #همه_اپراتورها ?

1⃣ ابتدا نرم افزار صدرنشین از پست زیر دانلود و نصب کنید

کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Datis.Sadrneshin

2⃣ سپس به قسمت ثبت نام بروید و بخش ورود شماره موبایل بزنید و شمارتون وارد نمایید و کد فعالسازی ارسال شده وارد کنید و در قسمت کد معرف کد 
68CC969

#الزامی: برای دریافت هدیه ورود 35 الماس حتما کد معرف بزنید 

#توجه: الماس ها برای بازی کردن و گرفتن جایزه های نقدی بهشون نیاز دارید. 

? سپس با رفتن به منوی اصلی یا آدمک پایین صفحه ( بخش پروفایل ) ، بر علامت خودکار ? بزنید و اطلاعات خودتون شامل نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره کارت بانکی رو ذخیره کنید تا 50 سکه دریافت کنید.

▫️برای دریافت کد معرف خودتون به قسمت " سکه رایگان " بروید و با دعوت دوستانتون به ازای هر نفر 100 سکه دریافت میکنید.

▫️امکانات دیگر کسب سکه رایگان ؛ شرکت در مسابقات ، دیدن ویدیو و ارسال پیشنهاد و .... بزودی فعال خواهند شد.

برای تبدیل سکه ها به پول به منوی اصلی رفته قسمت ( صرافی ) بزنید و بر گزینه سکه به پول نقد بزنید و سکه های خود را تبدیل کنید. و برای درخواست تسویه با ثبت شماره کارت بانکی در قسمت پروفایل و با گذشت 72 ساعت کاری به حساب بانکیتون واریز میشود. (حداقل سکه مورد نیاز برای تبدیل 2000 سکه  = 40.000 هزار تومن پول نقد )

✅ 20 دعوت = 2000 سکه = 40 هزار تومن پول

▫️بدون هزینه و لغو

دوست عزیز چقدر طول میکشه سکه واسه دعوت کردن رو بده باید حتما ثبت نام کنه تا سکه رو بهم بده

حذفش کن.دیگه ارزش شرکت کردن نداره.الان فقط الماس میده که ارزش نداره.اگه ازدیشب سکه داری که نقدش کن
سلام دوستان عزیز

اختیاری: 20 + 20 گیگ نت شبانه 2 تا 7 صبح همراه اول احتمالا ماهانه

لینک زیر شمارتون وارد کنید :

کد:
http://185.49.86.118:1500/?content

بعد از دریافت پیامک های 2 سرشماره مربوطه اپ ها رو نصب و فعال کنید.

72 ساعت بعد ارسال  k  به 2 سرشماره

با خطی که بسته نت شبانه نداره شرکت کنید.

ممکنه فقط یکیش نت بده.
پشتیبانی: 02122279495
اطلاعیه جیبیت :

خرید بسته های اینترنت تا 25 درصد تخفیف با امتیاز جیبیت...... از  14  تا  21  مرداد

اطلاعات کامل در :

کد:
https://www.instagram.com/p/B0x3zcZgIFd/
(03-08-2019، 02:40 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز

اختیاری: 20 + 20 گیگ نت شبانه 2 تا 7 صبح همراه اول احتمالا ماهانه

لینک زیر شمارتون وارد کنید :

کد:
http://185.49.86.118:1500/?content

بعد از دریافت پیامک های 2 سرشماره مربوطه اپ ها رو نصب و فعال کنید.

72 ساعت بعد ارسال  k  به 2 سرشماره

با خطی که بسته نت شبانه نداره شرکت کنید.

ممکنه فقط یکیش نت بده.
نمیده سرکاریه 72 ساعت گذشت میگه کلمه ارسالی اشتباه هم k هم K فرستادم نداد برنامه هاشم با خطم نصب کردم و فعال
(08-08-2019، 03:23 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-08-2019، 02:40 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختیاری
نمیده سرکاریه 72 ساعت گذشت میگه کلمه ارسالی اشتباه هم k هم K فرستادم نداد برنامه هاشم با خطم نصب کردم و فعال

سلام 
همون موقع که دیدم اعلام کردم نه مثل بعضیا اول بگیرم بعد بیام اینجا هم بگم چون خیلی از شارژ و نت ها باید همون روز عضو بشی چند روز بعد غیر فعال میشن.... اون روز هیچ قسمتش مشکلی نداشت و شماره پشتیبانیشم از داخل اپ براتون گذاشتم که سوال کنید....

نت های فعال همراه اول برای کسانی که نگرفتن.
( فعلا فعال هستن... چند روز بعد رو خبر ندارم Angel.gif )

8 گیگ نت ماهانه 6 صبح تا 12 ظهر

1  به  20711961  سپس نصب اپ

4 روز بعد ارسال  jaiezejashnvare

نت های شبانه 2 تا 7صبح.... نصب اپ نمیخواد...همزمان هر دو تاش عضو بشین و سه روز بعد فقط یکیش بگیرین... از نتش که استفاده کردین و کلا تمام شد بعد کد دریافت دومی رو بفرستین چون روی هر خط فقط یک بسته شبانه میتونید فعال کنید.

1  به  209001  ( 6 گیگ هفتگی )

72 ساعت بعد ارسال  G

1  به  405616  ( 12 گیگ ماهانه )

72 ساعت بعد ارسال  b

سه یا چهار روز بعد با *140*11# موجودی خطتتون چک کنید پیامک نت‌های فعال میاد... اگه بسته شبانه دیگه ای رو خطتتون فعال نبود یکی از نتهای شبانه رو دریافت کنید.
heart
کسب درآمد
سلام، من با ادناو کسب درآمد میکنم، تو هم با کد معرف من ادناو رو نصب کن و با یه روش مطمئن و تضمینی کسب درآمد کن، موقع ثبت نام کد معرف منو وارد کن : 292960
 دریافت ادناو: Adnav.ir

1⃣ ابـتدا اپلیکشن را دان و نصب کنید.

2⃣ حـالا وارد اپلیکشن بشید ایمیل و یه رمز دلخواه وارد کنید و در قسمت کد معرف , کد
292960
رو وارد کنید.
(? الزامی جهت دریافت هدیه?)

3⃣ حالا با رفتن به قسمت
"ویدیو ها" و "بنرها" و دیدن تبلیغات کسب درامد کنید.
? راه بعدی درامد به قسمت
 "درامد من" برید و کد معرفتون رو بگیرید و دعوت بدید تا 20 درصد سود زیرمجموعه بهتون تعلق بگیره.
❌ دوسـتان توجه کنید به قسمت
" اکتشافات" نرید چون درامدی نداره

? حداقل تسویه 10 هزار تومان✅
برای تسویه نیاز به شماره کارت و شماره شبا هست. که با مراجعه کردن به قسمت       "درامد من" میتونید شماره شبا و کارتتون رو ثبت کنید و تسویه بزنید.
(08-08-2019، 09:33 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-08-2019، 03:23 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختیاری

سلام 
همون موقع که دیدم اعلام کردم نه مثل بعضیا اول بگیرم بعد بیام اینجا هم بگم چون خیلی از شارژ و نت ها باید همون روز عضو بشی چند روز بعد غیر فعال میشن.... اون روز هیچ قسمتش مشکلی نداشت و شماره پشتیبانیشم از داخل اپ براتون گذاشتم که سوال کنید....

نت های فعال همراه اول برای کسانی که نگرفتن.
( فعلا فعال هستن... چند روز بعد رو خبر ندارم Angel.gif )

8 گیگ نت ماهانه 6 صبح تا 12 ظهر

1  به  20711961  سپس نصب اپ

4 روز بعد ارسال  jaiezejashnvare

نت های شبانه 2 تا 7صبح.... نصب اپ نمیخواد...همزمان هر دو تاش عضو بشین و سه روز بعد فقط یکیش بگیرین... از نتش که استفاده کردین و کلا تمام شد بعد کد دریافت دومی رو بفرستین چون روی هر خط فقط یک بسته شبانه میتونید فعال کنید.

1  به  209001  ( 6 گیگ هفتگی )

72 ساعت بعد ارسال  G

1  به  405616  ( 12 گیگ ماهانه )

72 ساعت بعد ارسال  b

سه یا چهار روز بعد با *140*11# موجودی خطتتون چک کنید پیامک نت‌های فعال میاد... اگه بسته شبانه دیگه ای رو خطتتون فعال نبود یکی از نتهای شبانه رو دریافت کنید.
heart
خیلی ممنون لطف کردید که گذاشتین  من اگه گفتم نمیده برا این بود کسی دیگه این سامانرو نزنه با برنامه های بالای 15 مگش
 این که بده یا نده دیگه گردن شما نیست شما فقط اطلاع رسانی کردید بنده هم همینطور
Lightbulb.gif  25 گیگ نت هفت روزه ویژه تولد 25 سالگی همراه اول...  قیمت : 25000 تومان

امروز 19 مرداد وقت دارین فعال کنید با شماره گیری :

* 100 * 671 #

اطلاعات بیشتر در :

کد:
https://www.mci.ir/25birthday-internet-gift