موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2020، 11:30 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز آپدیت شده و فعاله هر کس جایزه ای گرفت اینجا اعلام کنه

چند روز پیش  30 تومن برداشت کردم  48 ساعته واریز کردن
(08-02-2020، 09:38 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2020، 11:30 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز آپدیت شده و فعاله هر کس جایزه ای گرفت اینجا اعلام کنه

چند روز پیش  30 تومن برداشت کردم  48 ساعته واریز کردن

من 100امتیاز دارم چجوری تبدیل به پول کنم؟جیب من صفره
(08-02-2020، 09:58 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 100امتیاز دارم چجوری تبدیل به پول کنم؟جیب من صفره

فعلا نمیشه امتیاز رو به پول تبدیل کرد

در حال حاضر با امتیاز فقط میشه کالا گرفت از قسمت سبد جوایز
#کسب_درآمد  جدید ✅
? برای تمام اپراتورها #ایرانسل #همراه_اول #رایتل
? بدون هزینه و نیاز به لغو

1⃣ - اول برنامه نوبتی رو دانلود و نصب کنید
کد:
https://nobati.co/app

2⃣ - وارد برنامه بشید و ثبت نام کنید
3⃣ از منو به قسمت معرفی به دوستان برد و کد زیر رو بعنوان معرف وارد کنین تا 2500تومان دریافت کنین.
✅ کد معرف ?  53976
✅وارد کردن کد معرف الزامی هست برای گرفتن 2500تومن
حالا کد معرفی به دوستان شما فعال میشه و با دعوت دوستانتون میتونید کسب درآمد کنین.
 هر دعوت ::  500 ت
? برای برداشت وجه از منو به قسمت «بخش مالی» برید و در قسمت «درخواست واریز» درخواست برداشت رو ثبت کنین.
  با چرخوندن گرونه شانس هم بین 500 تا 10000 هزار هدیه روزانه میگیرید گرفت.
برنامه(نوبتی) رو شرکت نکنید باید موجودیت 15هزار تومن بشه تا اونوقت در خواست تسویه بدی نمیدونم 15تومن هم میفرستن یانه در کل فعلا شرکت نکنید
(14-01-2020، 12:30 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2020، 11:44 PM)Vampire2020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد اینجا سوتوکور شده واقعا
بعد چن سال اومدم جوری ک رمز عبورمم یادم نبود دوباره ثبت نام کردم حتی  اخرین ورودهای خیلیارو دیدم اکثرا دو سه سال پیشه
چ روزایی بود میشنسیم سرشماره هارو تست میکردیم
الان فک کنم فقط Mani sanaz  و ویانارو بشناسم ک اخرین بازدید سایتشون چن سال پیش نبوده خیلیا  مث Fati mahvashbano king
Reza ab و حتی ساحل که همه باهاش بحث داشتن و خیلیا دیگ چن ساله نیسن
حیف واقعا چقدر خوب بود

Biggrin.gif همه غیب شدن خیلی هاشون شاید به رحمت خدا رفتن Biggrin.gif

تاریخ عضویت منو ببین فقظ..با هزار زور ریکاوری کردم چه شارزها که نگرفتم و هنوزم دارممم
شارز فعالی هست الان
ایا
شارژ و پول رایگان نامحدود برنامه #اصکیف
برای #همه_اپراتورها

ابتدا نرم افزار اصکیف رواز کافه بازار بگیرید و نصب کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس شماره خود رو وارد کنید و کد معرف  وارد کنید
6ANYGLP کدمعرف
با تکمیل پروفایل کاربر 500امتیاز معادل 5.000ریال اعتبار هدیه میگیرد،برای گرفتن کد دعوت برنامه به قسمت دعوت از دوستان مراجعه کنید و کددعوت یا بارکد دریافت کنید
هردعوت بدون تکمیل پروفایل  و فقط وارد برنامه شود 500امیتاز معادل 5.000ریال دریافت میکنید
برای تبدیل امتیازات ابتدا بر روی کیف پول زد . و بعد به قسمت سکه کردن امیتاز رفته و امیتاز خود رو به اعتبار تبدیل کنید،برای خرید شارژ و... وارد قسمت های که برنامه هست می شوید و مبلغ رو وارد کرد و در آخر گزینه کیف پول رو میزنید

حداقل اعتبار برای انتقال به کیف پول دیگران 1‌‌,000تومان می باشد ،حداقل اعتبار برای تسویه حساب 20,000هزارتومن می باشد.برای تسویه هم برید کیف پول و وارد قسمت انتقال به حساب شوید و مشخصات رو تکمیل کنید و تسویه کنید.مثل برنامه سکه
کد معرف 6ANYGLP
(07-01-2020، 01:03 AM)M0bin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نت شبانه 2 تا 7 صبح هست؟

سلام
اگر قبلاً نگرفتی سامانه هایی که با ارسال m نت 12 گیگ میدادن تست کن ولی باید حدود 6 روز عضو باشی و از روز چهارم به بعد هر روز m رو بفرستی تا فعال بشه.... مثل 307557 و 307509 و 3075006 و ....
این الان انبوه داده اختیاری شرکت کنید...تا 48 ساعت رایگانه....بدون شارژ بزنید یا بعد 48 ساعت اگه خطتتون مستقیم شارژ نشد از داخل آپ یا با 800 لغو کنید.

شارژ ایرانسل محدود (اختیاری)

1000 نفر اول 10000ریال شارژ میگیرند با دانلود و عضویت در آپ استادیوم

لینک دانلود :
کد:
https://charkhoneh.com/s/3662
5000تومان پول وشارژ#برنامه آپ (آسان پرداخت)

✅برای همه اپراتورا
1.با یکی از شماره هاتون عضو آپ شوید ونشان پرداخت ثبت نام کنید.(تو صفحه اصلی برنامه گوشیتونو 90درجه بچرخونید گزینه ثبت نام میاد) بعد 10تومن ازکارت بانکی به کیف پول افزایش موجودی بزنید
2.شماره دیگرو عضو بشید و واسش نشان یاکد پرداخت بگیرید

3.حالا10تومن اکانت اولیو با نشان یا کد پرداخت که برای خط دومی گرفتید انتقال بزنید هدیه بعد 5دقیقه ب کیف پول خط دومی اضافه بشه

بقیه خط ها مثل همین روش اون 10تومن رو انتقال با نشان پرداخت بزنید تا هدیه 5تومنی تعلق بگیره

برای هرخط نشان پرداخت مخصوص خودش ثبت نام کنیدو بوسیله ان انتقال بزنید

شماره اولی هم هروقت با نشان پرداخت انتقال 10تومنی بزنید هدیه 5تومنی به اون شماره هم تعلق میگیره

سایر خطوط با پارالل بزنید
✅برای گرفتن نشان پرداخت خط اسم و کد ملی و تاریخ تولد دقیق صاحب خط لازمه ادرس مهم نیست.

دانلود از کافه بازار

مهلت شرکت تا آخر امشب.(25 دی)

میتونید با موجودی کیف پولتون شارژ بخرید،قبض پرداخت کنید یا حتی به حساب بانکی انتقال بدید