موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
:
رایتل

۶۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه یکروزه(روز مادر)
فعالسازی با شماره گیری کد زیر
*225#

بسته ویژه اینترنت #ایرانسل به مناسبت روز مادر

این بسته با قیمت ۹ هزار تومان عرضه شده و از ۲۶ تا ۲ اسفند قابل استفاده است. برای فعال سازی این بسته می توانید از کد دستوری #5* یا اپلیکیشن «ایرانسل من» استفاده نمایید.
بچه ها برنامه اصکیف تمام امتیازاتوها رو صفر کرده و قیمت تبدیل به اعتبار هم خرابه 
کسی شرکت نکنه واگه میتونین تو بازار ازشون شکایت کنین
شارژ رایگان با دعوت دوستان به #امداد کشاورز #برای_همه_اپراتورها

اپلیکیشن امداد کشاورز رو از لینک زیر دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قسمت پروفایل کاربر رفته و مشخصات خود را وارد کنید واقعی یا فیک مهم نیست بعد تکمیل مشخصات ۱۰۰۰ تومن هدیه دریافت میکنید.
سپس به قسمت جایزه و معرفی به دوستان رفته و کد دعوت خود را دریافت کنید کد دعوتتون لینکتونه به ازای دعوت از هر نفر ۱۰۰۰ تومن درجا دریافت میکنید.
هزینه و لغو نداره
(16-02-2020، 09:39 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان با دعوت دوستان به #امداد کشاورز #برای_همه_اپراتورها

اپلیکیشن امداد کشاورز رو از لینک زیر دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قسمت پروفایل کاربر رفته و مشخصات خود را وارد کنید واقعی یا فیک مهم نیست بعد تکمیل مشخصات ۱۰۰۰ تومن هدیه دریافت میکنید.
سپس به قسمت جایزه و معرفی به دوستان رفته و کد دعوت خود را دریافت کنید کد دعوتتون لینکتونه به ازای دعوت از هر نفر ۱۰۰۰ تومن درجا دریافت میکنید.
هزینه و لغو نداره

با ۱۰۰۰ تومن دریافتی از دعوت دوستان چیکار میشه کرد؟
من که گزینه تبدیل اعتبار به شارژ ندیدم؟؟؟؟!!!!!
(17-02-2020، 01:36 AM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ۱۰۰۰ تومن دریافتی از دعوت دوستان چیکار میشه کرد؟
من که گزینه تبدیل اعتبار به شارژ ندیدم؟؟؟؟!!!!!

هیچی نمیشه گرفت
فقط بذر  و این چیزا میشه گرفت  که بدرد کشاورزا میخوره
(20-02-2020، 06:54 PM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از طریق کد دستوری #10000*733* ده هزار تومن شارژ بخرید پونزده هزار دریافت کنید
کمپین تخفیف پنجاه درصدی #۷۳۳*
هر خط فقط یکبار میتونه از این تخفیف استفاده کنه
شارژ مستقیم هم هست

الانم میشه گرفت؟ تا چند ساعت بعد از شارژ گرفتن برامون شارژ میفرستن؟؟؟
(21-02-2020، 01:47 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-02-2020، 01:13 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2020، 06:54 PM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از طریق کد دستوری #10000*733* ده هزار تومن شارژ بخرید پونزده هزار دریافت کنید
کمپین تخفیف پنجاه درصدی #۷۳۳*
هر خط فقط یکبار میتونه از این تخفیف استفاده کنه
شارژ مستقیم هم هست

الانم میشه گرفت؟ تا چند ساعت بعد از شارژ گرفتن برامون شارژ میفرستن؟؟؟

همزمان با پرداخت خط شارژ میشه

من ۱۰تومن برام شارز شد ولی ۱۵تومنی نیومد
(21-02-2020، 05:19 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

تا قبل ساعت دوازده شب پنج شنبه

من زدم 10 تومن شارج شد ک
5 تومن دیگش چی پس؟
(21-02-2020، 09:38 AM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-02-2020، 05:19 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

من زدم 10 تومن شارج شد ک
5 تومن دیگش چی پس؟

به تلافی ش تا قبل ساعت دوازده شب(شنبه) با خط هایی که نگرفتین شارژ با تخفیف پنجاه درصد بگیرین
10000#*733*
(22-02-2020، 04:11 PM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-02-2020، 09:38 AM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

من زدم 10 تومن شارج شد ک
5 تومن دیگش چی پس؟

به تلافی ش تا قبل ساعت دوازده شب(شنبه) با خط هایی که نگرفتین شارژ با تخفیف پنجاه درصد بگیرین
10000#*733*
زنگ زدم با ساپوردتش میگه فقط مخصوص ایرانسله این طرح