موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این که با چندتا سیم کارت داریم ثبت نام می کنیم آدرس محل یکی باشه به نظرت میفرسته کالارو؟؟؟
کسی نمیدونه تا کی این کد فعال هست
که همه خط ها رو امروز نزنیم??
(16-05-2020، 11:16 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif بدترین حالت: 
هر کی زده شماره و کد ملیش دارن اگه بعدا فهمیدن قشنگ پیداش میکنن کل ضررهایی هم که به دیجی کالا زده ازش میگیرن (ماه رمضان هم بوده دیگه بدتر.هر چی با خطوط بیشتری سفارش داده باشین جرمتونم زیادتر میشه).... کلا آماده احضاریه، دادگاه و زندان باشین ...  
آقا MaNi به عنوان عامل انتشار ممکنه از دنیای مجازی محروم و به جزیره ای ناشناخته تبعید شود یا شایدم استخدام دائمی دیجی کالا بشه اما بدون حقوق.     Biggrin.gif 

امشب، شب قدر هست خیلی استغفار کنید... برای منم که بچه خوبی بودم،از کد Free سوء استفاده نکردم دعا کنید.ممنون⁦❤️⁩ Angel.gif 

Wink.gif Wink.gif Wink.gif
نترسون بچه ها رو بزار بزنن  Angel.gif  سو استفاده نیست  هر خط 30 تومن میده  دیجی کالا خودش میدونه همه با  100 تا خط میزنن براش زیاد مهم نیست  نهایت کاری که بخواد بکنه سفارش رو لغو میکنه 
فعلا هم درگیر واردشدن به بورس هست  قراره سهام دیجی کالا بیاد داخل بورس  اینا همش جزو تبلیغاتشه

باشد که رستگار شویم  الهی آمین Angel.gif
(16-05-2020، 11:26 PM)ابی اسمان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چون هیچی لباس نداشتم فقط ۷  ۸ تایی تیشرت به درد نخورشون سفارش دادم???

چندتا خط زدی  6  7 تایی زدی Dodgy.gif
(17-05-2020، 07:53 AM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نترسیدن الانم نمیترسن... از کرونا هم نمیترسن کلا از هیچی نمیترسن Biggrin.gif

Exclamation
Biggrin.gif Biggrin.gif  یاد اون کلیپ  افتادم    Wink.gif Wink.gif  میگن کرونا اومده  ما که ندیدیم   Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام دوستان خوبید؟نماز روزه هاتون قبول.بعد از مدت ها برگشتم و خیلی خوشحالم.میخوام اطلاع بدم که طرح دیجی کالا به گفته ی پشتیبانی دیشب تموم شد.اما صبح که خودم تست زدم فقط هزینه ی ارسال رایگان برداشته شده بود
دوشنبه سوری  همراه اول  از 100 مگ تا  100 گیگ نت رایگان به طور شانسی

شماره گیری   *100*641#

ستاره 100 ستاره 641 مربع

سریع بزنید جدیدا محدودیت داره ظرفیت پر میشه سریع
Lightbulb.gif جهت اطلاع

کوکو 3072398 شارژ 2000 تومنی همراه اول چند روز پیش بدون شارژ زده بودم الان hediyesharj فرستادم جوابشم:

مشترک گرامی، هدیه به شما تعلق گرفت و بزودی هدیه خود را دریافت خواهید کرد.

شما هم تست کنید یا اگه نزدین دوباره بزنین شاید شارژش فرستاد.
سلام دوستان کسی هست از دیجی کالا باهاش تماس گرفته باشن
به من زنگ زدن ولی حواسم نبود که جواب بدم
(18-05-2020، 02:19 PM)ابی اسمان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی هست از دیجی کالا باهاش تماس گرفته باشن
به من زنگ زدن ولی حواسم نبود که جواب بدم

سفارش رو لغو کردن  واسه اون زنگ زدن