موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اول
نت
دوشنبه سوری
یادتون نره
ستاره۱۰۰ستاره۶۴۱مربع اوکی
سلام.یه سوال؟؟
سقف دریافت سیم کارت از همه اپراتورها شده ده تا؟
(05-01-2022، 01:06 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.یه سوال؟؟

سلام

بله  کلا  10 تا سیم کارت با هر کد ملی  میتونید داشته باشید فرقی نداره چه اپراتوری باشه  کلا  10 تا

ومن الله و توفیق
(05-01-2022، 03:33 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2022، 01:06 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.یه سوال؟؟

سلام

بله  کلا  10 تا سیم کارت با هر کد ملی  میتونید داشته باشید فرقی نداره چه اپراتوری باشه  کلا  10 تا

ومن الله و توفیق

قبلا هر اپراتور 10 تا بود..الان اونایی که از قبل بیش از ده تا به اسمشونه چی؟!!
(05-01-2022، 03:43 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا آره  هر اپراتور  10 تا  جمعا  40 تا  میشد داشت ولی الان فقط  10 تا

گفتن که اگه بیشتر از 10 تا باشه قطع  میکنن  دیگه شانست شاید قطع نکن
(05-01-2022، 03:54 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2022، 03:43 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا آره  هر اپراتور  10 تا  جمعا  40 تا  میشد داشت ولی الان فقط  10 تا

گفتن که اگه بیشتر از 10 تا باشه قطع  میکنن  دیگه شانست شاید قطع نکن

ایرانسل همه رو سلب کرده بود Tongue
(05-01-2022، 03:55 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل همه رو سلب کرده بود  Tongue

خخخ
من 12 تا به اسم خودم فقط بود بقیش به اسمم نیستن  که یه رایتل ازم سلب شد و یه ایرانسل

مابقی سرجاشه  Wink.gif
(05-01-2022، 03:59 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2022، 03:55 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل همه رو سلب کرده بود  Tongue

خخخ
من 12 تا به اسم خودم فقط بود بقیش به اسمم نیستن  که یه رایتل ازم سلب شد و یه ایرانسل

مابقی سرجاشه  Wink.gif

بابا زیاد نبودن Angel.gif گولم زدن یه همراه هم خودم سوزوندم Wink.gif
(05-01-2022، 04:02 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا زیاد نبودن Angel.gif  گولم زدن یه همراه هم خودم سوزوندم Wink.gif

پس شاید  زیاد فعال نبودن روشن نکردی یا شارژ نداشتن که  سلب کردن

من هر ماه یه بار روشن میکنم  که نگیرن ازم سیم کارتارو   Biggrin.gif
(05-01-2022، 04:06 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2022، 04:02 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا زیاد نبودن Angel.gif  گولم زدن یه همراه هم خودم سوزوندم Wink.gif

پس شاید  زیاد فعال نبودن روشن نکردی  یا شارژ نداشتن که  سلب کردن

من هر ماه یه بار روشن میکنم  که نگیرن ازم سیم کارتارو   Biggrin.gif
دقیقا فک کنم به همین دلیله.ایرانسل خطاروهم .واگذار کرده بود Sad.gif
خواستم یه خط همراه بگیرم میگفت سقف سیم کارتت پره.منم فک کردم همراه ده تا دارم(آمارشونم یادم نبود Biggrin.gif )سوزوندم یه همراه رو بعد متوجه شدم که جریان اینطوریه....