موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-05-2020، 03:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت ...
اپ استادیوم دوباره شارژ فرستاد خطارو چک کنید
کسایی هم که لغو کرده بودن  شارژ شدن...

من لغو کرده بودم،برام فرستاد
(13-05-2020، 03:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت ...

از کجا فهمیدید آپ استادیوم بوده؟؟ زیرش ک ننوشته
(12-05-2020، 08:20 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 2000 تومانی ایرانسل ارسال شد
خطارو چک کنید
اینم نفهمدیم کدوم فرستاد یا پیشخوان لالیگا یا اپ دیدیو...
اینارو ازکجا دانلود کنیم
سر شماره س پیشخوان لالیگا؟
(13-05-2020، 04:07 PM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت ...

از کجا فهمیدید آپ استادیوم بوده؟؟  زیرش ک ننوشته

من خودم بین سامانه ها ، فقط استادیوم شرکت کرده بودم که با امروز که فرستاد ، سه روز میشه پیاپی میفرسته
(13-05-2020، 04:31 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2020، 04:07 PM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت ...

من خودم بین سامانه ها ، فقط استادیوم شرکت کرده بودم که با امروز که فرستاد ، سه روز میشه پیاپی میفرسته

خوب چطور من اپ استادیوم شرکت نکردم داده بم امروز؟
من فقط دیدیو و مدرسه لالیگا رو شرکت کردم
شاید آپ  استادیوم و یکی از اون دوتا با هم امروز شارژاشون فرستادن.... شارژایی که گرفتین از هر دو نمونه اینجا بزارین نگاه کنید ببینین ساعت ارسالشون و پایینش فرقی با هم دارن یا نه؟!اینجوری ممکنه مشخص بشه. Angel.gif

1 به 307509
72 ساعت یا شایدم خیلی بیشتر ارسال m

همین بسته خریدش حداقل 6 تومن هزینه داره.
(13-05-2020، 04:45 PM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2020، 04:31 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت ...

خوب  چطور من اپ استادیوم شرکت نکردم داده بم امروز؟
من فقط دیدیو و مدرسه لالیگا رو شرکت کردم

فکر نکنم بده اگه شرکت نکرده باشی
[quote="sina94" pid='290561' dateline='1589373092']
شاید آپ  استادیوم و یکی از اون دوتا با هم امروز شارژاشون فرستادن.... شارژایی که گرفتین از هر دو نمونه اینجا بزارین نگاه کنید ببینین ساعت ارسالشون و پایینش فرقی با هم دارن یا نه؟!اینجوری ممکنه مشخص بشه. Angel.gif

مشترک گرامی 989337548751،
تراکنش شما در تاریخ 1399/2/24 13:46 با موفقیت انجام شد.
مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده : 20,000 ریال،
مبلغ شارژ دریافتی : 18,349 ریال
از طریق : cubeapp
موجودی جدید : 18,356
(13-05-2020، 08:20 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2020، 07:23 PM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا خطام فقط یبار شارج شدن..فقط هم عضو دیدیو لالیگا هستم یعنی فقط این دو رو عضو شدم..

مشترک گرامی◾◾◾◾،
تراکنش شما در تاریخ 1399/2/24 13:46 با موفقیت انجام شد.
مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده : 20,000 ریال،
مبلغ شارژ دریافتی : 18,349 ریال
از طریق : cubeapp  
موجودی جدید : 18,356

منظورم این بود که هم شما و هم دوستان دیگه که امروز گرفتن نمونه شارژش بزارن تا مشخص بشه زمانش مثل هم هست یا نه.
معمولا اولین بار که ازشون شارژ میگرفتی پایینش اسم مسابقه رو قبلا می نوشت اینجوری نمیشه فهمید دقیقا کدومش بوده.شاید cubeapp مال آپ دیدیو باشه.
هر دوتاش عضو بمون چون 735185 با لغو دیگه نمیده.

من عضو ۲تابودم،شوتبال ولالیگا،شوتبال۱بار ش داد،امالالیگا بااینکه۲شنبه تا ش اول رو دادلغوش کردم،۳شنبه و۴شنبه هم ش فرستاد،نوشتهcubeapp
(13-05-2020، 09:13 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عضو ۲تابودم،شوتبال ولالیگا،شوتبال۱بار ش داد،امالالیگا بااینکه۲شنبه تا ش اول رو دادلغوش کردم،۳شنبه و۴شنبه هم ش فرستاد،نوشتهcubeapp

شما صفحه قبل اون بالا نوشتی استادیوم هم عضو بودین پس شارژاتونم مربوط به اون و شوتبال هم میتونه باشه.

Lightbulb.gif  202968 هم الان جوابش این شده:

مشترک گرامی،برای دریافت شارژ ۲۰۰۰۰ ریالی ۷۲ ساعت بعد کلید واژه را ارسال فرمایید.

خوبه داره پیشرفت میکنه!  Biggrin.gif