موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جدیداً یک بازی جالب دانلود کردم به اسم چی‌می‌دونی. هر روز ۱۲ سوال ازت می‌پرسه و اگر همه را درست جواب بدی آنی جایزه نقدی می‌بری. فکر کنم خیلی باهاش حال کنی. اگر بعد از ثبت نام کد کاربری من را توش بزنی هر دو سکه می‌گیریم.

کد کاربری من اینه: 3wt621471

برای اطلاعات بیشتر و دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز برای هر دعوت به شرطی که یک بازی انجام بده نفری دو هزار تومن میده
ببخشید میخواستم ببینم سامانه ای مث دیجی پی هست بشه ازش برا ایرانسل شارژ گرفت یا برنامه ای که محدودیت نداشته باشه
(06-07-2019، 12:30 AM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید میخواستم ببینم سامانه ای مث دیجی پی هست بشه ازش برا ایرانسل شارژ گرفت یا برنامه ای که محدودیت نداشته باشه

یعنی کسی نیست سامانه هایی که شارژ ایرانسل میده معرفی کنه ممنون میشما جبران میکنم حاضرم شارژم بدم
(02-07-2019، 06:22 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2019، 06:21 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه_اپراتورها 
شارژ 1400 تومانی بادعوت دوستان به اپلیکیشن "دیجی پی"

♦️برای  کسانیکه شرکت نکردن♦️ نسخه جدید اپلیکیشن دیجی پی رو  از پست زیر  دانلودونصب کنید با شماره تون فعال کنید در قـسمت کد معرف  کد ZTLEQT
  رو وارد کـنید.

به ازای هر 1 نفری که دعوت کنید   1400 تومان تومان دریافت میکنید.

سقف دعوت 3 دعوت در روز 

از قسمت خریدشارژ شماره دلخواه وارد کنید و تایید خرید بزنید در مرحله آخر که کارت بانکی ظاهر شـد صفحه رو به سمت راست بکشید

اپلیکشن پرداخت دیجی‌پی رو نصب کن. با دیجی‌پی میتونی تمام کارهای پرداختی خودت رو به سادگی انجام بدی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد معرف شما:‌ ZTLEQT

تا فرداشب ساعت۹شده دعوتی۲تومن
امافقط۳دعوت در روز میشه
دوستان اینترنت یا شارژ همراه اول چیزی نداریم؟؟؟؟؟؟
سلام...
دیجی پی الان درسته یا مشکل ثبت دعوت داره؟
(07-07-2019، 07:41 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...
دیجی پی الان درسته یا مشکل ثبت دعوت داره؟

سلام.من الان زدم درسته و۲تومن داد
⚡️شارژ رایگان و پول نقد برای همه اپراتور ها
#اپ_وین«محدود»

1⃣ابتدا برنامه را از این پست نصب کنید

2⃣پس از ورود شماره خود را وارد و کد معرف را بزنید.
〽️کد معرف: 
390789
✅به ازای هر دعوت 5 الماس میگیرد،که میتوانید آنرا به شارژ تبدیل کنید.
?هر 10 الماس=1000 شارژ

?از بخش"الماس رایگان" کد معرف خود را جهت دعوت از دوستان دریافت کنید

?بدون هزینه
(09-07-2019، 02:57 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#اپ_وین«محدود»

〽️کد معرف: 
390789
?هر 10 الماس=1000 شارژ

?بدون هزینه

از کجا دانلود کنیم نرم افزارشو؟
(09-07-2019، 04:23 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-07-2019، 02:57 PM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#اپ_وین«محدود»

〽️کد معرف: 
390789
?هر 10 الماس=1000 شارژ

?بدون هزینه

از کجا دانلود کنیم نرم افزارشو؟
بازار
من دارم «وین» رو رایگان بازی میکنم.بهت پیشنهاد میکنم تو هم بازی کنی،باکددعوت 390789 بیا تو بازی تاجفتمون تا200میلیون جایزه بگیریم
لینک مستقیم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوگل پلی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS