موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوتا هرمی همراه غیر فعالن؟
شارژ همراه اول برای همه (ربات)

ابتدا وارد لینک زیر شوید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سه سوال جواب بدین و هر دعوت که اپلیکیشنم نصب کنه 1000 تومن دیگم میده

اپ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب سوالا
اروگوئه
مکزیکوسیتی
جام ژول ریمه
این شارژ ۵ تومنی جدید هم فکر نکنم بده 
مثل مسابقات قبلی اینایی که شماره پشتیبانی ندارن اصلا ندادن
(01-06-2019، 05:06 PM)wikileaks نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ همراه اول برای همه (ربات)

ابتدا وارد لینک زیر شوید

به سه سوال جواب بدین و هر دعوت که اپلیکیشنم نصب کنه 1000 تومن دیگم میده

اپ

جواب سوالا
اروگوئه
مکزیکوسیتی
جام ژول ریمه
شارژ نداد
شارژ ۲۰۰۰ تومنی با وقفه ۴۸ ساعته همراه اول 
با ارسال ۱ به ۲۰۷۳۳۷۳
Lightbulb.gif  انبوه داده

شارژ 5000 تومنی همراه اول 

1  به  406919

گفته نصب اپ زرین ...نمیخواد ولی بهتره نصب کنید

72 ساعت بعد ارسال p

بدون شارژ بزنید

کسانیکه قبلاً نگرفتن ... امروزم انبوه داده.

12 گیگ نت 1ماهه شبانه 

1   به   3072469

72 ساعت بعد ارسال jayeze

بدون شارژ بزنید.

شارژ 2000 تومنی 2073373 حتما بعد عضویت giftcharge2000 یکی دوبار بفرستین.... فقط هم امروز که انبوه داده باید بزنید.
این رباتا اکثرا شارژدهی اولیش محدوده و برای دعوت هستن/ دعوت کنید شارژو با تاخیر میفرسته
سلام من چند روز پیش اتفاقی دوتا نت 3072469 با307315 و رو دیدم و شرکت کردم بعد 72 ساعت کداشون فرستادم دوتاشون گفتن نت به زودی فعال میشه ولی بعد چند روز هنوز خبری نیست دوباره هم میفرستم میگه یه بار تعلق گرفته کسی میدونه چه باید کرد؟
(01-06-2019، 08:48 PM)sadegh1929 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من چند روز پیش اتفاقی دوتا نت 3072469 با307315 و رو دیدم و شرکت کردم بعد 72 ساعت کداشون فرستادم دوتاشون گفتن نت به زودی فعال میشه ولی بعد چند روز هنوز خبری نیست دوباره هم میفرستم میگه یه بار تعلق گرفته کسی میدونه چه باید کرد؟

سلام

307315 نمیده.

3072469 هم اگه فعال بشه یکی دو روز بعد از اینکه jayeze فرستادین فعال میشه(دفعه قبل که روز انبوه شرکت کردیم اینجوری بود... با خط جدید شرکت کنید.خطی که یه بار کد دریافت نتش فرستادین دوباره نمیشه)
نت ها مستقیم هستن اگه رو خطتتون یک بسته فعال و یک بسته نت هم رزرو باشه دیگه براتون فعال نمیشه.

نت 6 گیگ هفتگی شبانه 3075800 با وقفه 72 هم اگه قبلا نگرفتین فکرکنم فعاله.
1.ارسال۱
2.کدفعالسازی
به سرویس زرین خوش آمدید.
بعد از گذشت 72 ساعت و با نصب اپلیکیشن از لینک زیر، شارژ 5هزارتومانی جایزه بگیرید.

لینک دانلود اپلیکیشن: 

کد:
https://bit.ly/zarin-app

برای دریافت شارژ، عبارت p را بعد از سه روز به 406919 پیامک کنید.
برای لغو سرویس کلیدواژه off یا خاموش را به 406919 ارسال کنید. 
هزینه روزانه سرویس پانصد تومان است