موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان سایت امتیاز چجوری چند خط بزنم؟؟؟؟
(21-07-2019، 05:21 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با باز کردن برگه ناشناس جدید با لینک اصلی خودت تو مرورگر بقیه سیم کارت هارو دعوت بدی
(21-07-2019، 05:32 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-07-2019، 05:21 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با باز کردن برگه ناشناس جدید با لینک اصلی خودت تو مرورگر بقیه سیم کارت هارو دعوت بدی

دعـوت ارزش وقت گذاشتنو نداره....
فقط نصب آپ
نــت یکمـــاهه ی روزانه ی ( 6صبــح تا 12ظهــر)

#همــــراه اول

ارسال 1 ب 20711961 سپس کد تاییـد سپس فعالســازی اپ

# 72ساعته اس

#بعد 72ساعت دریافتشو بفرستیـد
24ساعت بعد فعالمیـشه

#امـــروز گرفتــمـ
? شارژ رایگان برای همه اپراتورها
 اپلیکیشن #با_بیمه
? برای #همه ?

1⃣ اپلیکیشن بابیمه را دانلود و نصب کنید سپس شماره خود را وارد و کد فعالسازی رو تایید کنید.

2⃣ بعد از وارد شدن به برنامه ، به قسمت درآمد  و سپس قسمت همکاری برید روی دکمه معرفی به دوستان بزنید و کد معرف a34dtr رو ثبت کنید تا 180 امتیاز ( معادل 500 تومن ) دریافت کنید.

#الزامی: برای دریافت هدیه 500 تومنی حتما کد معرف بزنید a34dtr

✅ سپس به ازای هر دعوت دوستان خود هم شما و هم دوستتان 180 امتیاز ( معادل 500 تومن ) دریافت میکنید.

?‍? با دیدن همه تبلیغات ویديوئی در بخش " درآمد "  490 امتیاز ( معادل 1,500 تومان ) کسب میکنید. اگه دنبال قیمت بیمه میگردی این نرم افزارو نصب کن ?
? شماره منو تو بخش همکاری بزن تا جفتمون امتیاز بگیریم .
 ?کد معرفی من : a34dtr  
?با امتیاز میشه شارژ موبایل هم خرید?
????????

کد:
http://www.babimeh.com ?
دانلود مستقیم

کد:
https://cafebazaar.ir/app/com.ba_bimeh.app ?
دانلود بازار

❕نکته : برای تبدیل امتیاز به اعتبار به قسمت درآمد > همکاری بروید و امتیاز های خود را به اعتبار تبدیل کنید.

? برای خرید شارژ به قسمت درآمد بروید و سپس قسمت بالای صفحه به شکل ( ستاره دار ) رو زده و شمارتون وارد نموده > نحوه پرداخت کیف پول >  بر کارت شارژ بزنید و بصورت مستقیم شارژ شوید.

?  بدون هزینه ولغو
(22-07-2019، 06:34 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-07-2019، 05:32 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط نصب آپ

من دعوتش نزدم برا پونصد ارزش نداره.. آپ برا هر خط نصب کنم چقد امتیاز میده؟
(22-07-2019، 08:35 PM)hosein.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-07-2019، 06:34 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط نصب آپ

من دعوتش نزدم برا پونصد ارزش نداره.. آپ برا هر خط نصب کنم چقد امتیاز میده؟

اگه تا حالا استارت نزدی بمحض ورود 5امتیاز میده
نصب اپ دیجی کالا 9امتیاز
و نصب اپ دیجی پی 10 امتیاز
که با این امتیازیه شارژ 2000میتونی بگیری

اما هر گوشی 1خط میشه زد
وگرنه حسابت مسدود میشه
شارژ 1000خطوط دعوتی اپلیکیشن  ست  که قبلا  غیر قابل تسویه بود

از امروز قابل تسویه اس
میشه هر خطی رو شارژ کرد

لینک دانلودش

کد:
https://tracker.metrix.ir/8bg1hf/
مسابقات نرم افزاری که نیاز به کلون کردن و یا شبیه سازی دارن معمولا وقت زیادی میگیرن از کلون وشبیه سازی گرفته تا کلیر دیتـا و ...
لینک پایین یه برنامه ی عالی و جایگزین مناسب واسه  نرم افزارهای اپ کلونر وپارالل اسپیس است

عکس داخل پست محیط کار این نرم افزاره.که خودم اپ دیجـی پـی رو به اینصورت دراوردم

کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.karaminfo.multiaccount.dualspace.parrallelspace.mochat.parallelapp

#ادمین ،شرمنده نتونستم تبدیل به لینک کنم.
(24-07-2019، 01:12 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقات نرم افزاری که نیاز به کلون کردن و یا شبیه سازی دارن معمولا وقت زیادی میگیرن از کلون وشبیه سازی گرفته تا کلیر دیتـا و ...
لینک پایین یه برنامه ی عالی و جایگزین مناسب واسه  نرم افزارهای اپ کلونر وپارالل اسپیس است

عکس داخل پست محیط کار این نرم افزاره.که خودم اپ دیجـی پـی رو به اینصورت دراوردم

کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.karaminfo.multiaccount.dualspace.parrallelspace.mochat.parallelapp

#ادمین ،شرمنده نتونستم تبدیل به لینک کنم.
روی اندروید 9 جواب نداد!