موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-08-2014، 08:26 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید یه سوال من تو کارت عابرم پول ندارم که واریز کنم اگه شارژ ۵هزاری بفرستم به ادمین بازم قبوله???

:s واله بیشتر به پول نیاز داریم teeth حالا اگر دوست دختر داشتیم بهش بزنگیم یه چیزی ولی حالا نداریم شارژ چیکار کنم
دبگو دیگه اه مسخره میکنه
باهات قهرم دلشاد ..... :'(
اقا ی کد داشت روزی 25تومن گوشیش شارژ میکرد از دوتومنی داشت ب بالا یکیش داد من کف کردم خدایی
خب یکیم واس من بگیر سحرناراحت
شارژ چی شد؟
(28-08-2014، 08:38 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باهات قهرم دلشاد ..... :'(

گهر نباشBlushزبون
(28-08-2014، 09:03 PM)سحررر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا ی کد داشت روزی 25تومن گوشیش شارژ میکرد از دوتومنی داشت ب بالا یکیش داد من کف کردم خدایی

اول میخوام بدونم این دوستت دختره یا پسر teethزبون دوم اینکه این کدو بده ما هم کف کنیم :( ببخشید مگه بدون پودر رختشویی هم ادم کف مینماییدteeth
(28-08-2014، 09:19 PM)M s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ چی شد؟

امروز هر چی گشتم پیدا نکردم

Abolfazl00

مطمئن باشید اگه سحرررر راس میگفت الان کدها رو داده بود
الکی قپی اومده
خودتونو اذیت نکنین
بگین نوش جونش